בית”ר ירושלים תמריא היום (חמישי) למחנה האימון שלה ותמשיך בהכנות לעונה. עומר לקאו, יהב אפריאט, איתי לוי ואופיר בנבנישתי כולם נבחנים בקבוצה והמריאו עם בית"ר למחנה בנסיון להשיג חוזה בבירה לעונה הבאה, בעוד שחקן הרכש החדש אדווין גיאסי יחבור לקבוצה באוסטריה. במקביל, גלאופילו האסלביינק נמצא עם נבחרת סורינאם ולכן יחסר ויצטרף לקבוצה בשלב מאוחר יותר.

רגע לפני ההמראה מישראל התייחס ארווין קומאן לחדשות בהן כולם עוסקים בשעות האחרונות, ההחלטה לבטל את המשחק מול ברצלונה בחודש הבא ובכך לא יפגוש את אחיו רונלד: “שמעתי על זה (על ביטול המשחק) וזה חבל מאוד, כי לא ראינו אחד את השני הרבה זמן, אז היה יכול להיות נחמד להיפגש בירושלים, אבל בסדר. אני לא יודע למה המשחק בוטל, לא שמעתי מה הסיבות אבל זה חבל לי. אבל אין מה לעשות, זה מה שזה".

קומאן: ״לא יודע מה הסיבה לביטול המשחק״
איתמר ניצן ואוראל דגני (חגי מיכאלי)איתמר ניצן ואוראל דגני (חגי מיכאלי)

המאמן התייחס להכנות: “אנחנו מתאמנים כבר שבועיים והתחלנו עכשיו את השבוע השלישי עם היציאה לאוסטריה. נשחק מחר את המשחק הראשון שלנו מתוך שלושה משחקים, עד עכשיו אני יודע שהשחקנים הרבה יותר טובים מבהתחלה. אחרי השבוע הזה ואחרי שנשחק שלושה משחקים זה יהיה יותר ברור לנו מה יש לנו בעצם. עד עכשיו השחקנים עובדים קשה מאוד, יש הרבה מאוד כישרון ושחקנים צעירים שצריכים ללמוד הרבה, אבל הם מראים נכונות והם תחרותיים בינם לבין עצמם, אז זה טוב”.

אוראל דגני (חגי מיכאלי)אוראל דגני (חגי מיכאלי)
אופיר קריאף (חגי מיכאלי)אופיר קריאף (חגי מיכאלי)

הרכש: "כמובן שהתחזקנו כבר במספר שחקנים חדשים, צירפנו את אדווין גיאסי שיצטרף למחנה שלנו באוסטריה וכמובן שאנחנו רוצים עוד 2-3 שחקנים, אבל בינתיים זה מה שזה. אנחנו מדברים עם שחקנים, אבל בינתיים הם לא רוצים לבוא וכמובן שזה תמיד עניין של כסף ואם השחקנים יבקשו יותר מדי כסף הם לא יגיעו לבית"ר, אבל כמובן שאני מקווה שנצרף שחקנים חדשים".

סנטיאגו אוקאמפוס ומתאוסיניו (חגי מיכאלי)סנטיאגו אוקאמפוס ומתאוסיניו (חגי מיכאלי)
מרקו יאנקוביץ' ואביאל זזרגרי (חגי מיכאלי)מרקו יאנקוביץ' ואביאל זזרגרי (חגי מיכאלי)

העבודה עם חברו לקבוצה במכלן, אלי אוחנה: "זו אחת הסיבות שהגעתי לישראל, כי זו לא רק מדינה נחמדה להיות בה, אלא גם כי אלי מנהל מקצועי ויש לו הרבה תפקידים במועדון. זה מאוד מיוחד בשבילי לעבוד איתו שוב כי שיחקנו ביחד בבלגיה והצלחנו מאוד. כמובן שעכשיו אנחנו בעמדות שונות והסיטואציה שונה, אבל הדברים עובדים בינתיים טוב מאוד בינינו וכמובן שנרצה שבית"ר תהיה טובה יותר מאשר בעונה שעברה ונצטרך לעבוד קשה מאוד בשביל זה, אבל אני אוהב מאוד לעבוד איתו".

שחקני בית"ר ירושלים (חגי מיכאלי)שחקני בית"ר ירושלים (חגי מיכאלי)
אורן ביטון ומרקו יאנקוביץ' (חגי מיכאלי)אורן ביטון ומרקו יאנקוביץ' (חגי מיכאלי)
ארווין קומאן והצוות המקצועי (חגי מיכאלי)ארווין קומאן והצוות המקצועי (חגי מיכאלי)