למרות ההפסד למכבי תל אביב בעירוני קריית שמונה מגיעים למחזור הנעילה של העונה הסדירה בפוזיציה טובה, גורלם של חניכיו של רפואה נמצא ברגליים שלהם. ערב המחזור ניצבת קריית שמונה במקום החמישי המוביל לפלייאוף העליון ובמידה והקבוצה תעשה את העבודה ותנצח בכפר סבא ב-19:15, לא יצטרכו הצפוניים לרוץ ולהאזין מה התוצאות במגרשים האחרים. 

״זה משחק על עונה שלמה, כבר כמה שנים שהמועדון הזה לא היה בפליאוף העליון והגיע נזמן להחזירו למקומו הטבעי, יש לחץ אבל זה בידיים שלנו״ אמר שחקן בקבוצה. מבחינה מקצועית סאקו טורה ישוב ל-11 על חשבונו של יואב הופמייסטר שהורחק במחזור הקודם. בחלק הקדמי ימשיכו שכר, אנסה ולוסיו לשתף פעולה .

מאמן הקבוצה קובי רפואה ציין: ״יש משחקים בהם אין צורך להכביר במילים, עונה שלמה מתנקזת למשחק איד ואנחנו נצטרך להגיע הכי מוכנים שאפשר כדי להוכיח שמקומנו בפלייאוף העליון״.

הרכב ק”ש: דזיוגאס ברטקוס, דור אלו, אורי דהן, עידן נחמיאס, זיו מורגן, סמואל בראון, רועי קהת, סאקו טורה, מוחמד שכר, יוג'ין אנסה, לוסיו.

מכת פציעות בכפר סבא

בהפועל כפר סבא לא פיללו לרגע הזה. רגע לפני משחק הנעילה של הליגה הסדירה, הקבוצה מהשרון מגיעה מוכה, פצועה וחסרה כל כך הרבה שחקני מפתח.

יומיים לא פשוטים עוברים על הירוקים מרגע ההשפלה וההדחה מהגביע בתבוסה 3:0 מול הפועל עפולה מהליגה הלאומית בגביע המדינה. התחושות בקרב אנשי הקבוצה קשות ואתמול היה זה אלישע לוי שבאסיפה דיבר ואמר לשחקנים עד כמה זה היה מביך לרדת בצורה כזאת מהמגרש.

עומר דנינו. גם הוא בספק (איציק בלניצקי)עומר דנינו. גם הוא בספק (איציק בלניצקי)

יחד עם זאת אלישע מודע לצורך להרים את חניכיו לקראת הליגה שם מצבה של הקבוצה החמיר בחודש האחרון: “הכל קרוב בטבלה והדברים יכולים להשתנות לטובתנו אם נדע לחזור ולנצח”.

מכת החיסורים בירוק לקראת המשחק רק הולכת וגדלה ונראה שהבעיה העיקרית היא סביב מרכז ההגנה. טל מכלוף פצוע וייעדר תקופה ארוכה, כמו גם איתי שור שלא ישחק בגלל צהובים. עומר דנינו רק אתמול חזר להתאמן וגם הוא בספק, כאשר השוער איתמר ישראלי פצוע וייעדר גם מהמשחק הקרוב.

במצב כזה יש לאלישע בעיה גדולה מאד, מה עוד שגם טום שלח נפצע ואביב סולומון הורחק בגביע. עליהם צריך גם להוסיף את טריקו גטהון שמושבת בגלל פציעה בשבועיים האחרונים. אחד השחקנים אמר: “זה ייאוש אחד גדול מה שקורה אצלנו. אף אחד לא האמין שזה יקרה. חייבים לעצור מול ק"ש את כדור השלג”.

הרכב כפ”ס: מתן זלמנוביץ’, טימוטי מוזי, יוש שטרימלינג, סודיק אטנדה, רז כהן, בן חיון, דומנטאס שימקוס, בן רייכרט, פלורנט חסאני, ג’יימי הופקאט וקיזיטו.

וואן לוון מדבר לקראת הדרבי

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל