הפועל כפר סבא, שנמצאת מתחת לקו האדום, תפגוש הערב (חמישי) ב-19:00 את מכבי פתח תקווה במושבה למשחק סופר חשוב ובו אלישע לוי יחפש ניצחון ראשון על הקווים, אחרי התיקו מול הפועל תל אביב במשחקו הראשון.

הבלם סודיק אטאנדה יחזור למרכז ההגנה, אך לוי יחסר מספר שחקנים חשובים, ביניהם טל מכלוף וטריקו גטהון הפצועים שלא יהיו בסגל וכן עומר דנינו שנדבק בנגיף הקורונה. גם יהב אפריאט המושעה, שלא נכח באסיפה המסכמת והתאמן עם מאמן הכושר, ייעדר.

לקראת המשחק לוי דיבר על התיקו במשחקו הראשון על הקווים: "הפועל כפר סבא תמיד שואפת לנצח. אמנם תיקו שיקף את המשחק, אבל היו במשחק דברים טובים והיו גם דברים שבהחלט נצטרך לתקן", והתייחס ליריבה: "מכבי פ"ת קבוצה טובה בפורמה חיובית. במצבנו, אין משחק שאנחנו יכולים שלא לדרוש מעצמנו לאסוף בו נקודות. אנחנו יכולים לנצח בכל מפגש, ומן הסתם נעשה את מה שצריך לשם כך".

סודיק אטאנדה (רדאד ג'בארה)סודיק אטאנדה (רדאד ג'בארה)

בינתיים בכפ"ס שואפים להתחזק בחלון ההעברות של ינואר ועל כך אמר המאמן: "כל הגורמים במועדון עובדים על שדרוג הסגל בכל החוליות. יש רצון גדול לראות את הקבוצה משנה פניה והולכת לכיוונים טובים יותר".

הרכב משוער: איתמר ישראלי, טום שלח, ג'ורג' פוציבה, איתי שור, סודיק אטנדה, אביב סולומון, בן רייכרט, רז כהן, אור דסה, אמאדו סוקונה וקיזיטו.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל