מה עבר על הקבוצה בפגרה ואיך השפיעה הקורונה?

אחרי שניצלה בשלהי העונה שעברה מירידה לליגה הלאומית, בהפועל כפר סבא מחפשים יציבות בליגת העל. הקבוצה השאירה את מרבית שחקני העונה הקודמת כאשר הברומטר העונה יהיה בן רייכרט שלוקח פיקוד.

לבעלים יצחק שום יש שאיפות להגיע לפלייאוף העליון מתוך נקודת הנחה שכפ"ס שלו לא פחות טובה מהפועל חיפה או הפועל תל אביב שסיימו בין 6 הראשונות. עמיר תורג'מן זכה ובצדק לקבל את הקרדיט וינסה להשריש כדורגל התקפי. הכי חשוב מבחינת הקבוצה היה לשמור על הרכב ההגנה.   

תקציב משוער: 22 -20 מיליון שקלים.

סגל הקבוצה

שוערים: איתמר ישראלי, מתן זלמנוביץ’ 

הגנה: מאור ג’רסי, טום שלח, שון קרנדי, עומר דנינו, טל מכלוף, סודיק אטנדה, אביב סולומון.  

קישור: טריקו גטהון, אור דסה, ג'ורג’ פוצ’יבה, עומר בראמי, בן רייכרט, בן חיון, איתי שור, רז כהן. 

התקפה: מייקל אומוה, עומר פדידה, אמאדו סוקונה, לוואגה קיזיטו, שגיא דרור.    

עידן שום ואור דסה (באדיבות הפועל כפר סבא) (מערכת ONE)עידן שום ואור דסה (באדיבות הפועל כפר סבא) (מערכת ONE)

הגיעו: ג'ורג’ פוצ’יבה, עומר בראמי, מאור ג’רסי, מתן זלמנוביץ’, רז כהן, אור דסה, עומר דנינו ומייקל אומוה.

עזבו: ג'ניה ברקמן, נועם גמון, יגאל בקר, אדריאן רוצ׳ט, בובקאר טראורה, גרשון קופי, דן עזריה, נור ביסאן, אלירן סיימון.            

השנה שלו: בן רייכרט

מהרגע הראשון שהגיע בינואר האחרון לכפ"ס, ניתן היה להבין שמדובר במנהיג אמיתי במרכז השדה. משחקו הקשוח מוסיף ממד של אגרסיביות לקישור של הקבוצה. רייכרט התאקלם היטב גם מבחינה חברתית ונראה שגם הוא מחפש בית טוב ויציב אחרי שנדד בשנים האחרונות מקבוצה לקבוצה.

בן רייכרט מול דיא לבאבידי (חגי מיכאלי)בן רייכרט מול דיא לבאבידי (חגי מיכאלי)

תחזית: פלייאוף עליון

בזמן שיצחק שום מדבר על פלייאוף עליון, תורג'מן סימן מטרות צנועות יותר – מקומות 6-8. הרצון להגיע לפלייאוף העליון נובע מכך שהקבוצה הצליחה לגלות חוסן מנטלי בעונה הקודמת ושואפת מן הסתם לעשות צעד אחד או שניים קדימה. בסגל הנוכחי עם צירוף שחקן אחד או שניים נוספים בכפ"ס משוכנעים ביכולתם להגיע למטרה.

בכל מקרה ולפני הכל, חשוב לכולם העונה במועדון מהשרון להבטיח את המקום בליגה הרבה לפני סיום הליגה ולא להיקלע למאבקי התחתית. פלייאוף עליון יבטיח לקבוצה שקט תעשייתי ללא לחץ וחוסר ודאות שאיפיינו את הקבוצה בעונה שעברה.

יצחק שום (רדאד גיצחק שום (רדאד ג'בארה)

פרויקט האוהדים

רגע לפני פתיחת העונה הפרויקט המיוחד של ONE הפגיש בין השוער איתמר ישראלי לאוהד והכרוז של הקבוצה לירון נוסובסקי, שהוא גם ממש במקרה חלק ממשפחת השוערים האגדית שגדלה במועדון. השניים הם חברים טובים, אבל לאחרונה בגלל ששחקני המועדון נאלצו להיכנס לבידוד הם לא נפגשו, עד שהגיעה שיחת הווידאו המרגשת והם שלחו לבבות אחד לשני. 

איתמר ישראלי, שפותח עונה שלישית במועדון, ענה לשאלות של לירון שהתעניין לשלומו, דיבר על הגעגוע ואפילו הרשה לעצמו לשאול שאלות קשות. הם שלחו לבבות אחד לשני, דיברו על הקהל שלא מגיע למגרשים, הרגעים הבולטים מהעונה שעברה ואפילו על ההחלטה להישאר במועדון בקיץ הזה ולא לעזוב.

הפועל כפ"ס: זום באווירה משפחתית

“אני אענה לך על הכל, מה שתרצה”, אמר ישראלי ושיתף: “חסר לי לראות את הקהל והשקט מהיציעים צורם. עברתי עונה חלומית ורציתי שהיא תסתיים עם הקהל, אבל אני יודע שאתם תומכים גם מהבית ואני מקווה שזה יעבור. תהיו סבלניים. יש במועדון הזה משפחות וילדים שצריכים להמשיך לשחק. אני מת שניפגש כבר במגרש. כשיפתחו את השערים, תפוצצו את היציע”. צפו בשיחה.

את מי משחקני כפ”ס תבחרו לליגת החלומות הרשמית של ONE? הירשמו ותוכלו לזכות ברכב חדש>>

סייע בפרויקט האוהדים: אסי ממן.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה