אחרי ההפסד הדרמטי לבני יהודה בתוספת הזמן והטענות הקשות של הבעלים איזי שרצקי כלפי השופט אלי חכמון, קריית שמונה לא הצליחה גם הערב (שני) לצאת עם נקודות. הפעם, הצפוניים המאוכזבים של מסאי דגו נכנעו בביתם 2:1 לעולה החדשה, הפועל כפר סבא, שחגגה לראשונה לאחר ההפסד להפועל חיפה.

דגו אמר אחרי ההפסד: “סופגים שערים קלים, במיוחד השלישי אבל אין מה לעשות הכול הולך הפוך. היה פנדל וגם החטאנו פנדל, אבל נצטרך להרים את עצמנו. הלחץ בליגה הוא אחר, ידעתי שיהיה קשה מולם, באו אגרסיביים ושילמנו על זה. משחק לא טוב, מגיע לכפ”ס את הניצחון. המשחק הקודם לא השפיע עלינו, אך זה מה שיש ונמשיך לעבוד קשה. לא יכולים לספוג בבית שלושה שערים ולצפות לנצח, זה לא עובד ככה. אם נרגיש שצריך חיזוק, נעשה את זה. סילאס ייכנס לעניינים ויעזור לי, אני בטוח”.

חיים: ״משחק חוץ קשה, היינו חייבים לנצח״

דזיוגאס ברטקוס, שוער ק”ש, סיפר: “משחק רע שלנו. ציפינו למשחק קשה, אך לא הצלחנו למצוא את הגישה הנכונה והדרך. בליגה שלנו אנחנו לעולם לא יכולים לחשוב שאנחנו פייבוריטים, אך העונה עוד ארוכה ויש עוד זמן לשפר. לא בכושר הכי טוב, אך אני עובד על זה בתקווה לחזור לעצמי”.

אופיר חיים הנרגש סיפר: “ניצחון חשוב מאוד, הגענו למשחק קשה מול קבוצה מצוינת. אנחנו קבוצה חדשה שצריכה להתארגן, אבל אני מאוד מרוצה. אל תספידו אותנו, הורידו אותנו לפני שהתחילה העונה. זה התפקיד שלי להפוך אותם לשמות. בהפועל זה היה קצר, אך לא נתנו לי את ההזדמנות. יש ליגה קשה, אך אני מאמין בשחקנים. עומר פדידה? משחק מצוין, הוא צריך להוביל את הקבוצה קדימה”.

עוד הוסיף מאמן כפ”ס: “לא הייתי קונה תיקו לפני, אמרתי לשחקנים שזה מגרש קשה אבל אנחנו חייבים לנצח, יש לנו הגרלה קשה מאוד והיינו צריכים את זה. אני חושב שהגיעו לנו 3 הנקודות. עמדנו טוב על המגרש גם בעשרה שחקנים, שיניתי שיטה והקבוצה עמדה מצוין והייתי רגוע למרות הלחץ של קריית שמונה. אני מרוצה מהניצחון ומהדרך”.

אופיר חיים (חגי מיכאלי)אופיר חיים (חגי מיכאלי)

“מכבי תל אביב קיבלה פנדל וביטלו לה, אני חושב שהכי חשוב שיהיה צדק אבל זה מקלקל את הספונטניות של שמחה ועצב כי אתה מחכה לראות אם משתנה או לא אבל הצדק שווה הכל. אנחנו קבוצה חדשה, צריך זמן להתחבר, עוד חודש אני מבטיח שנראה עוד יותר טוב”.

עומר פדידה המצטיין אמר: “כולם התעלו ואני שמח מאוד בשביל הקבוצה. ניצחון ראשון זה כיף מאוד. לא הרגשנו זלזול, אך אנחנו קבוצה חדשה עם הרבה סימני שאלה. גיל 29 זה גיל מצוין לכדורגל, אני רוצה להתקדם ולעבוד עם צניעות ולהישאר בליגת העל. תהיה לנו קבוצה טובה, אני בטוח”.

שחקני כפר סבא חוגגים (חגי מיכאלי)שחקני כפר סבא חוגגים (חגי מיכאלי)