בני יהודה תשפץ את החלק ההתקפי שלה בחלון ההעברות הקרוב בצורה משמעותית, לאור עזיבה צפויה של מספר שחקנים, ובשכונת התקווה כבר מגששים לקראת העונה הבאה וסימנו את רוי רונן כמועמד להגיע לקבוצה.

רונן, חלוץ הפועל רמת השרון, הכניע רק ביום שני האחרון את בני סכנין עם שער ניצחון בתום מבצע סולו אדיר בדקה ה-95, במהלכו חלף על פני כל שחקני ההגנה המקומית באצטדיון דוחא והרשית מסף הרחבה.

החלוץ בן ה-22, שמעורר עניין בקרב קבוצות נוספות בליגת העל מתחילת העונה, כבש העונה ארבעה שערים ובישל ארבעה נוספים בליגה הלאומית. העניין של בני יהודה בו נוצר לאחרונה וגבר לאור אותו שער בו הוצגה יכולת אישית מרשימה. את העונה הנוכחית הוא פתח בליגת העל במדי הפועל כפר סבא, אבל עבר לרמת השרון עוד לפני תחילת העונה בלאומית, בצעד שהתברר כמוצלח מאוד עבורו, בדרך לעונת הפריצה שלו. 

רוי רונן (שחר גרוס)רוי רונן (שחר גרוס)

רונן נרכש ב-2015 על ידי הפועל תל אביב ממכבי ת"א בגיל נערים וסומן כאחד השחקנים הכישרוניים ביותר בישראל. אחרי ששיחק בקבוצת הנוער במתחם חודורוב, הוא הושאל להפועל פתח תקווה ואז עבר אליה בקביעות. הוא שיחק בפ"ת מינואר 2018 עד ינואר 2019, אז עבר לעירוני קריית שמונה ורשם שלוש הופעות בליגת העל. 

בקיץ הוא הוחתם על ידי כפר סבא ואחרי הפרק הקצר אצל הירוקים עבר כדי לפרוח ברמה"ש, אותה ינסה לקחת כמה שיותר רחוק בפלייאוף העליון של הליגה הלאומית עד לסיום העונה, ובקיץ יעבור לאתגר הבא, בליגת העל.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל