עמית זנטי, שקיבל בחודש שעבר הודעה כי בני יהודה מממשת את האופציה בחוזהו ומשאירה אותו גם בליגה הלאומית, קיבל הצעה מוויסלה פלוק הפולנית, אך בעלי המועדון ברק אברמוב לא קיבל את המתווה ולא שחרר אותו, כך נודע היום (שבת) ל-ONE.

זנטי, שהיה מופתע מהצעד של בני יהודה לגביו בכך שהוא נשאר בסגל כולל שדרוג משמעותי בשכר, ציפה לעבור לקבוצה אחרת בכל זאת, תחילה מעבר לים, אבל אברמוב הבהיר לפולנים כי הקשר לא למכירה וכרגע נראה שהסיכויים שיעבור לוויסלה פלוק דיי נמוכים. ההצעה הרשמית מהקבוצה מהליגה הפולנית הראשונה הגיעה לשכונת התקווה באמצעות סוכן השחקנים עידו בן אבו.

עמית זנטי (רדאד ג'בארה)עמית זנטי (רדאד ג'בארה)

כרגע לפחות, נראה שהקשר, שיצא לניתוח בגרמניה בחודש שעבר ומחלים מפציעה טורדנית, יתחיל את אימוני טרום העונה הבאה בבני יהודה, אלא אם כן תגיע ההצעה הנכונה מבחינת הכתומים. אולם, אברמוב ויוסי אבוקסיס החליטו כצעד ראשון אחרי ירידת הליגה להשאיר זנטי בקבוצה במטרה לבנות התקפה חזקה שתעלה ליגה במהרה, ובונים עליו מאוד מבחינה מקצועית.

מעבר לכך, בבני יהודה מנסים באופן כללי לשמור על רוב הסגל מהעונה שעברה כדי שיהיה ברמה של ליגת העל לכל דבר. מתיאה ליואיץ' ופדרו קמפוס ממשיכים לפי חוזיהם בקבוצה, כאשר בקשר הסרבי מעוניינות מספר קבוצות בליגת העל, ביניהן הפועל ת"א והפועל חיפה כפי שפורסם ב-ONE, אך הן לא מוכנות לשלם את סעיף השחרור שלו שעומד על סך 175 אלף אירו, ותקף עד ה-1.7. 

מתיאה ליואיץ' (חגי מיכאלי)מתיאה ליואיץ' (חגי מיכאלי)

לאחר מכן, הכתומים יוכלו לדרוש סכום אפילו גבוה יותר, כאשר בינואר הסעיף שלו היה כפול, ועמד על סך של 350 אלף אירו, כך שספק אם הוא בכלל יעזוב. בהגנה, הקפטן דן מורי מתוכנן להישאר אף הוא, כאשר הוא צפוי להיפגש עם אברמוב לגבי תנאי השכר שלו, ומוכן לשחק בלאומית במידה שלא ייפגע כלכלית.

אייל גולן וג'ובאני רוסו צוחקים