בהפועל כפר סבא נמשכות ההכנות לקראת משחק הליגה ביום ראשון מול בני יהודה. מי שצפוי להמשיך ולזכות בקרדיט במרכז ההגנה הוא איתי שור הצעיר, שעשה רושם מצוין במשחק הניצחון האחרון מול מכבי פתח תקווה. לעומתו, טל מכלוף פצוע ולא יהיה בסגל כמו גם הקשר טריקו גטהון שמושך פציעה. בחוד ימשיכו וויליאם קיזיטו ואמאדו סוקונה, שכבש מול פ"ת את שערו הראשון העונה.

המאמן אלישע לוי התייחס לחזרה לפעילות: "אנחנו שמחים שהליגה חוזרת. זו ההחלטה הנכונה. המטרה שלי הייתה להיכנס חלק לתוך התפקיד, היה מי שסייע לי בתוך במועדון. אני שמח שהבאנו נקודות חשובות, זה החזיר אותנו לעניינים. אנחנו עושים כעת את כל המאמץ וההתאמות הדרושות כדי לחזק את הסגל, להצליח ולהישאר במומנטום חיובי".

אלישע לוי (איציק בלניצקי)אלישע לוי (איציק בלניצקי)

בנוגע למשחק מול בני יהודה, שעל הספסל שלה התחיל את העונה, אמר: "מצפה לנו משחק קשה מול בני יהודה. הם נמצאים באזור שלנו. נבוא במוכנות מקסימלית כדי לקחת את הנקודות. צריך לזכור שכל משחק הוא שונה ועשוי להתפתח אחרת. חשוב שנמשיך בקו שהתחלנו. ניצחנו את מכבי פ"ת, אך גם שיחקנו טוב והשתפרנו בפרמטרים רבים".

עם פתיחת חלון ההעברות, סיפר לוי על חיזוק אפשרי: "לצד קשר ליטאי שהגיע, אנו עובדים כדי לחזק את הקבוצה מאחורי הקלעים עם עוד 2-3 שחקנים שישדרגו אותנו בחלק הקדמי. אלו על בסיס הסגל הקיים והטוב שיש פה. כמו כן, ניצלנו את הפגרה כדי ששחקנים יתאוששו מפציעות ועומס". השוער איתמר ישראלי התייחס גם הוא למשחק הצפוי ולעתיד לבוא: "יש לנו לוח משחקים צפוף. אנחנו לא יכולים להסתכל יותר מדי קדימה, אלא כל משחק לגופו".

מסע"ת מכבי ת"א לקראת מכבי נתניה

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל