דריכות שיא בהפועל באר שבע לקראת המשחק הגורלי הערב (שבת, 19:15) באצטדיון טרנר נגד בני יהודה, שיקבע האם הקבוצה תהיה בין 6 הראשונות ותשתחל לפלייאוף העליון. בבירת הנגב רוצים אך ורק ניצחון, מאחר ותיקו עשוי לסבך אותם משמעותית ולגרות לכך שהם יהיו תלויים בתוצאות של קבוצות אחרות. 

"המיקום של בני יהודה לא רלוונטי למשחק הזה", אמרו בבאר שבע, "ההיכרות של יוסי אבוקסיס מאוד משמעותית למשחק הזה, בטוח שגם השחקנים שלו יבואו לשחק בשבילן כמו גמר גביע. אנחנו יודעים שגם אבוקסיס מאוד אוהב להגיע למשחקים מהסוג הזה, בעמדת האנדרדוג, אבל אנחנו צריכים לנצח ולא משנה איך. הולך להיות משחק קשה נגד קבוצה שנלחמת על החיים שלה, אבל אם אנחנו רוצים להיות בשישייה הראשונה אנחנו חייבים סוף סוף לנצח ולסיים את בצורת המשחקים המייאשת הזאת". 

לוי וקבהא מדברים לקראת בני יהודה

רוני לוי אמר: “משחק חשוב מאוד, אנחנו מבינים את החשיבות ויודעים שמבחינתנו זה משחק על הפלייאוף. נעשה את המקסימום ובטוח שאם נעשה את העבודה שלנו, נהיה שם”. מרואן קבהא סיפר: “משחק קשה וחשוב, נבוא לעשות את העבודה במיוחד שזה עם הקהל בבית שלנו, שאנחנו שמחים שהקהל המדהים שלנו חוזר לטרנר. נקווה שקבוצות אחרות ימעדו”.

רוני לוי (רדאד ג'בארה)רוני לוי (רדאד ג'בארה)

הרכב הפועל ב”ש: אוהד לויטה, אור דדיה, מיגל ויטור, לואי טאהא, דודי טוויטו, מרואן קבהא, מרסלו מלי, תומר יוספי, שגיב יחזקאל, אלטון אקולטסה ואנתוני וארן.

יוסי אבוקסיס: "מאוד מרגש לראות את טרנר עם קהל" 

המאמן יחזור לבירת הנגב שם אימן בשנה האחרונה, מינואר 2020 עד שחזר לשכונת התקווה לפני כשלושה חודשים. "בתקופה שלי בבאר שבע יצא לי רק בשלושה משחקים לחוות את טרנר עם קהל ואין לי ספק שזה הופך את המשחק להרבה יותר קשה לקבוצה היריבה. המשחק חשוב גם לנו וגם להפועל באר שבע, כל אחת והמטרות שלה", הוסיף המאמן. "אין לי ספק שיהיה מרגש מאוד לפגוש אנשים שעבדתי איתם עד לפני חודש וחצי, יש שם אנשים שאני מאוד אוהב. כמובן שכל אחד ידאג לקבוצה שלו, אנחנו מבחינתנו חייבים לקחת את הנקודות".

יוסי אבוקסיס (רדאד ג'בארה)יוסי אבוקסיס (רדאד ג'בארה)

הרכב בני יהודה: ברק לוי, אבישי כהן, דן מורי, אליסון דוס סנטוס, רז נחמיאס, עמית גלזר, סתיו פיניש, מתיאה ליואיץ', עמית זנטי, ניב זריהן ופאטוס בצ'יראי.