מהומה בירידה לחדרי ההלבשה במחצית המשחק בין בני יהודה להפועל כפר סבא (3:1 בסיום לירוקים), כאשר בעלי הכתומים, ברק אברמוב, המתין לשופט שניר לוי וליווה אותו לחדר ההלבשה בטענות וצעקות על הכרטיס האדום שספג מתיאה ליואיץ' עוד במחצית הראשונה.

בעוד הנהלת בני יהודה, בראשה אברמוב, באו בטענות ללוי על הכרטיס האדום ששלף לליואיץ', הקשר הסרבי השתולל על המגרש ובעיקר אחרי שיצא מגבולותיו והטיח בעוצמה בקבוק שהוגש מידי אנשי הספסל. הבעלים בעצמו זעם וחיכה למחצית כדי לומר לשופט את שעל לבו, וזה קרה עם הרבה עצבים וצעקות מתוך מנהרת חדר ההלבשה שנשמעו היטב בכל אצטדיון בלומפילד. לאחר מכן, במחצית השנייה, אברמוב ואנשי בני יהודה אף מחאו כפיים בהתרסה כלפי לוי, אחרי ששלף כרטיס צהוב לאחד מאנשי הספסל של המארחת.

תמיר בן עמי אמר: “הרחקה מיותרת ששינתה את מאזן הכוחות במגרש, חבל מאוד. לא יודע אם השופט טעה, לא היה צריך לקרות מבחינתנו. אנחנו קבוצת תחתית, הפסד כואב שמסבך אותנו. נתקן את מה שצריך ואנחנו עם הפנים למשחק הבא. רכש? בימים הקרובים תהיה החלטה לגבי שחקן זר, הצטרפו חטאב ובוזגלו, זהו כרגע”.

אלישע לוי סיפר: “בני יהודה היו טובים יותר בהתחלה, כשלא עשינו התאמות. אחרי ההרחקה השתלטנו על המשחק, חשוב שנדע לשחק יותר רגוע. הליגה מאוד צפופה ועשינו ניצחון שיכול לקדם אותנו הלאה. הייתה צביטה בלבד לשחק מול בני יהודה, קיבלתי מחווה מרגשת, הייתי מחובר למועדון ולאוהדים. מחויב עכשיו לכפ”ס ואלה החיים של מאמן כדורגל. המטרה הייתה להרים את כולם, ובכל משחק אנחנו מגיעים לאיומים על שער היריבה. נראנו טוב פיזית, אין לנו שום סיבה להיות שאננים. מקווה שנוכל להתחזק. לא סיימנו את מסע הרכש, פועלים כדי לצרף 3-2 שחקנים בעמדות הנכונות כי הליגה מאוד ארוכה”.