בני יהודה מצפה לבואו של הקשר האחורי הניגרי, נוואקנו אוביורה, שאמור היה כבר להגיע לישראל, אך יעשה זאת בימים הקרובים כדי להתחיל בהתרשמות קצרה בשכונת התקווה לפני חתימה לחצי עונה עם אופציה לעונה נוספת, כפי שפורסם לראשונה ב-ONE.

אוביורה, שלגבי הגעתו לישראל דווח גם בתקשורת הפורטוגלית אחרי שסיים את דרכו בבואבישטה, כאשר צוין כי הוא "חתם על הסכם מראש עם הישראלים". כפי שכבר פורסם, מדובר באותו סיכום, כשהוא סגר את תנאיו עוד לפני שבקבוצה יבחנו את כושרו הגופני לאחר שלא התאמן במסגרת קבוצתית לאחרונה.

בכל העולם משחקים כדורגל

בכל הנוגע לחיזוק ההתקפה, דומה כי בני יהודה ירדה, כרגע לפחות, מהאפשרות לצרף את פאטוס בצ'יראי, חלוץ ויסלה קראקוב ואקס מכבי נתניה שהיה במו"מ עם הפועל תל אביב וגם עם הכתומים בשבוע האחרון. זאת, בשל עלויותיו הגבוהות בחוזה לעונה וחצי, בעוד במועדון ממשיכים לבחון מועמדים נוספים.

לקראת המשחק מול הפועל כפר סבא באצטדיון בלומפילד ביום ראשון, בתקווה שיתקיים וליגת העל תשוב לפעילות, בבני יהודה יוכלו לשתף את תומר חזן, שחקן הכנף שהגיע מקבוצת הנוער של מכבי חיפה אחרי שהרשים בשכונת התקווה ונרשם עתה בסגל הקבוצה, עם פתיחת חלון ההעברות. כעת, במועדון יעבירו גם את חוזיהם של אלמוג בוזגלו ושל עוביידה חטאב, שחתמו בשבוע האחרון.