אצטדיון בלומפילד המחודש נחנך הערב, כשבני יהודה רשמה הערב (ראשון) 1:2 דרמטי על קריית שמונה. החבורה בכתום השיגו ניצחון הודות לשער בדקה ה-98 של אלבן פנישי לאחר שניצלה יתרון מספרי במגרש, כשהלבנים ספגו שני כרטיסים אדומים.

יוסי אבוקסיס, מאמן המארחת, אמר בסיום: “אני חושב שהיה פה משחק שהתחלנו אותו פחות טוב, האדומים עזרו לנו, לא יודע אם בצדק או לא, זה לא החלטה שלי. מרגע הגול שספגנו נראינו אחרת, תקפנו יותר, השוער שלהם לקח כמה כדורים יפים. אני לא מתעסק באם ההרחקות היו מוצדקות. תוספת הזמן הייתה מוצדקת, פניתי לשופט הרביעי שיאריך את המשחק. אני חושב שהיה חשוב מאוד לנצח במשחק הפתיחה באצטדיון החדש וזה מראה על אופי לחזור מפיגור. הכדורגל פעם לרעתך ופעם לטובתך. אנחנו צריכים עוד קשר באמצע ועוד חלוץ ואז נהיה בסדר, יש לנו סגל טוב, עוד שחקנים פצועים שצריכים לחזור, יש לנו עוד ליגה ארוכה, חסרה לנו מעט יצירתיות. לצערי התוצאה מול מאלמו גמורה, לא נבוא במטרה לוותר אבל יש לנו את מכבי תל אביב לאחר מכן. יש לנו מספר שחקנים שצריך לאושש לקראת מכבי”.

אבוקסיס: המגרש מזכיר לי נשכחות

מסאי דגו, מאמן המועדון הצפוני, הגיב על ההפסד: “אני בדרך כלל יודע להפסיד, הזמן כבר עבר והשופט היה צריך לשרוק. אני מבטיח לכולם שקרית שמונה קבוצה חזקה, יש לי חבורה של גברים, להיות שמונה שחקני שדה במשך הזמן הזה זה לא מובן מאליו. זה יכול לקרות רק בישראל, שחקן בני יהודה מתגרה בנו, זה לא בסדר, תשמח בבית. מה שמעניין אותי זה המשחק הבא מול הפועל כבר סבא, קבוצות אחרות היו מתפרקות פה, יש פה קבוצה טובה, אני מאמין בשחקנים האלה, אם לא היינו מקבלים את האדום הרראשון היינו מנצחים את המשחק. אני יודע שברטקוס זה שוער טופ בליגת העל, אני מאמין בו מהרגע הראשון. אנחנו עם הפנים לכפר סבא אין לנו מה לבכות”.

יוסי אבוקסיס עם מסאי דגו (שחר גרוס)יוסי אבוקסיס עם מסאי דגו (שחר גרוס)

איזי שרצקי, בעלי עירוני קריית שמונה, הגיב על שערוריית השיפוט: “אני כבר שנים טוען שאלי חכמון רק הורס אותנו, הוא לא יודע כדורגל. קראו לו מה-VAR כי זה לא היה אדום, אז תהיה גבר ותודה בטעות. הוא לא שרק עד שבני יהודה לא קיבלו גול. אנחנו צריכים להשקיע ולעבוד כמו חומרים ושופט כזה הורס לנו הכל. חכמון לא שופט כדורגל, הוא לא יגיע לקריית שמונה יותר. חבל שאיגוד השופטים נותנים לו לשפוט”.

איזי שרצקי (שחר גרוס)איזי שרצקי (שחר גרוס)

עוד אמר בזעם בעלי ק”ש: “השופט הזה לא ייתן לי לנצח בחיים, כבר 15 שנה אני מפסיד במשחקים שלו וגם אמרתי את זה לאנשים לפני המשחק. הובלנו 0:1 ושלטנו לחלוטין ופתאום הוא החליט להוציא כרטיס אדום במקום צהוב משום מה. ב-VAR אמרו לו שאין אדום והוא לא שינה את החלטתו״.

שרצקי הוסיף: “הם לא עברו את החצי כששיחקנו 11 מול 11, אבל ידעתי שחכמון יעשה את זה, אם הוא היה יכול הוא היה נותן להם להמשיך לשחק עד דקה 120. אני לא אוהב לדבר על שופטים אבל הוא פשוט לקח הופעה טובה שלנו והרס אותה. אין לו מושג לחכמון וכולם יודעים את זה, הוא פועל כך נגדנו באופן מגמתי, הוא פשוט שונא אותנו. בחיים לא פסלתי שופט אבל אעשה זאת, הוא לא ישפוט את קריית שמונה יותר זה אני יכול להבטיח. הוא פשוט שערורייה”.