אחרי שצברה את ניצחון הבכורה שלה במחזור שעבר מול הפועל חיפה, מכבי פ״ת תתארח הערב (20:15) באצטדיון טוטו טרנר אצל הפועל באר שבע, אחת היריבות שהמלאבסים יותר מתקשים לנצח בשנים האחרונות.

האורחת ניצלה את פגרת הנבחרות כדי לקיים משחק אימון מול סכנין אותו ניצחה 1:3 כאשר לאחר שלוש הנקודות במחזור שעבר מול הפועל חיפה, מצב הרוח במועדון השתפר.

״אין לנו שום בעיה שהייתה פגרה. התאמנו, השתפרנו, שיפרנו. יש לנו מפגש מול מוליכת הטבלה והשנה אנחנו מורגלים לסיטואציה הזאת. פגשנו גם את הפועל חיפה וגם את הפועל תל אביב שהן היו במקום הראשון״ אמר המאמן גיא לוזון להתמודדות.

גיא לוזון (עמרי שטיין)גיא לוזון (עמרי שטיין)

על היריבה אמר לוזון: ״ברור לנו שכדי לצלוח את האתגר וזה אתגר אמיתי לנצח את ב״ש בטרנר, נצטרך להיות אגרסיביים, יצירתיים ואמיצים וזה מה שנעשה״.

המגן הימני תומר לוי, שבישל את שער היתרון במשחק שעבר הוסיף: ״הניצחון האחרון שחרר הרבה לחץ. היינו צריכים אותו גם כדי לקבל ביטחון וגם כדי לקבל את החותמת שאנחנו מספיק טובים ואיכותיים. הדבר הבא הכי חשוב הוא המשכיות ואני מקווה שזה יקרה כבר בראשון״.

מבחינה מקצועית, לוזון לא תרגל את ההרכב שיפתח במשחק אך ההערכה היא שה-11 שניצחו באיצטדיון ״שלמה ביטוח״ את הפועל חיפה לפני הפגרה, יהיו גם אלו שיקבלו את הקרדיט מחר. בשביל להתכונן בצורה המקסימלית למשחק, שחקני הקבוצה ידרימו כבר בשעות הצהריים המוקדמות לב״ש, שם יאכלו ארוחת צהריים ויתכוננו למשחק.

הרכב משוער: אריק ינקו, תומר לוי, מוחמד הינדי, אור בלוריאן, דניאל פלשר, ירדן כהן, איתן אזולאי, ניקו אולסק, ג׳יימס אדניי, לאמק בנדה ומוחמד עוואד

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל