לאחר ארבעה משחקים בהם היכולת של מכבי פתח תקווה הייתה לא משכנעת בלשון המעטה, במועדון מקווים שהניצחון אמש (שבת), 0:3 על עירוני ק"ש במשחק החוץ, עשוי להיות המשחק שיכניס את הקבוצה לעונה החדשה.

בפ”ת ציינו כי הצבתו של ג'יימס אדניי בחוד ההתקפה והצבתם של שלושה קשרים אחוריים במרכז המגרש תרמו לשיפור במשחק של הקבוצה, כשאם כבר מדברים על החלק ההתקפי, במועדון שמחו כי בנוסף לקבוצה הבוגרת, גם קבוצת הנוער כבשה שלושה שערים בניצחונה על הפועל ב"ש, כאשר גם קבוצות נערים א' ונערים ב' כבשו במשחקיהם לפחות שלושה שערים.

"גביע הטוטו היה קצת מאכזב מבחינתנו כי שאפנו לנצח יותר משחקים ולהראות יכולת טובה אבל אני שמח שסיימנו ברגל ימין. אני שמח גם בשביל עצמי שחזרתי להבקיע" סיכם כובש השער הראשון ארד בר. בקבוצה היו שבעי רצון מג'יימס אדניי, ששוב כבש, כאשר גם לאמק בנדה, שרק הצטרף לאימונים באמצע השבוע, קיבל דקות ראשונות והחזיר בשער נפלא.

לאמק בנדה חוגג (ניסן עייש)לאמק בנדה חוגג (ניסן עייש)

בפ"ת עדיין מתעסקים בנושא פציעתו של חלוץ הרכש המוביל, דור ג'אן, שהצילום שעבר הראה על קרע בצולבת, החלוץ ייפגש עם ד"ר דרור לינדר, מי שהיה רופא הקבוצה בעבר, על מנת לקבל חוות דעת נוספת. בקבוצה מסתמכים על תקדימים ופציעות כמו של מיגל ויטור, שההשערות דיברו על היעדרות מסוימת ועקב טיפולים שונים קוצר זמן ההחלמה, כאשר הדבר תלוי גם בגודל הקרע שייבדק היום.

ומה בנושא הרכש? במועדון מעוניינים להתחזק בשני חלוצים: הראשון זר, כאשר בקבוצה מנהלים מגעים עם מספר שחקנים, כאשר החלוץ השני יהיה ישראלי ויהיה ככל הנראה מבין מוחמד עוואד וגיא מלמד, כאשר בקבוצה ימתינו לעוואד עוד מספר ימים, אך במקביל השחקן הבהיר כי הוא בוחן הצעות משוויץ ופורטוגל.

אינטר רקדה על המגרש עם 0:4 נהדר על גנואה

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל