במכבי פתח תקווה יצאו מעודדים מתוצאת ה-1:1 בשבת בבלומפילד מול מכבי תל אביב, אך היום (שני) קיבלו במועדון בשורה רעה מכיוונו של הקשר ארד בר שייעדר בתקופה הקרובה מהמגרשים.

בבדיקת אולטרסאונד שעבר בר ביממה האחרונה, התגלה קרע קטן בשריר הארבע ראשי, זכר לפציעתו במשחק הנבחרת הצעירה מול פולין בשבוע שעבר. משמעות הדבר היא שהקשר ייעדר מאימוני הקבוצה בשבועות הקרובים כשהוא צפוי לחזור למגרשים תוך שלושה שבועות.

בנוגע לבלם אור בלוריאן, לאחר בדיקה התגלה כי הוא סובל משבר באפו, כאשר הוא צפוי לעבור התייעצות רפואית לגבי דרך הטיפול ולהחזיר את אפו למקום. בקבוצה עדיין לא יודעים את משך זמן ההיעדרות והיא צפויה להיקבע מחרתיים, כאשר ישנה גם אפשרות של עטטית מסכה על פניו שתאפשר לו לשחק. בכל אופן, קיים אף סיכוי כי הבלם יוכל לקחת חלק כבר במשחק בשבת מול הפועל תל אביב.

אור בלוריאן (חגי מיכאלי)אור בלוריאן (חגי מיכאלי)

בנושא אחר, חלוץ הקבוצה מיקו ממן, אשר קיבל הודעה שאינו נמצא בתוכניות, מנהל מגעים עם קבוצתו בעונה שעברה, הפועל רמת גן ועשוי לחזור אליה עד תום חלון ההעברות מחר. הפרטים בין הצדדים עדיין לא נסגרו סופית, אך פגישה צפויה להיערך מחר ומרבית הסיכויים שהחלוץ ישוב לשחק במדי האורדונים.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל