במכבי פתח תקווה יצאו מעודדים מאוד מה-1:1 מול מכבי ת"א אמש (שבת) באצטדיון בלומפילד. במועדון חששו לפני המשחק מהפסד שהיה מעמיד את מאזנה של הקבוצה על נקודה אחת משש אפשריות, אך הקבוצה של גיא לוזון שוב הוכחה כקבוצה שמסתכלת בלבן של העיניים לקבוצות הגדולות כשהצליחה אף לחזור מפיגור.

לקראת סיום המשחק, היה אף קרוב ג'יימס אדניי להשלים מהפך ולסדר למלאבסים שלוש נקודות. "היינו קונים תיקו לפני המשחק, אבל יכולנו אפילו לצאת עם ניצחון ולגנוב גול בסיום. גם קבוצתית היינו במשחק", אמרו במועדון.

שחקני מכבי פ"ת חוגגים עם לאמק בנדה (חגי מיכאלי)שחקני מכבי פ"ת חוגגים עם לאמק בנדה (חגי מיכאלי)

מי שזכו לעיקר המחמאות היה הקשר לאמק בנדה, שהמשיך את כושרו הטוב מתחילת העונה ואף כבש את שער הבכורה במועדון. "ראו כבר בעונה שעברה בנתניה את הכישרון שיש לבנדה, הוא שחקן מהיר וטכני שצריך לדעת לכוון אותו. עד עכשיו, גיא עושה את זה בצורה מצוינת איתו", פרגנו בקבוצה. גם ג'יימס אדניי ואיתן אזולאי, שאף זומן לסגל הנבחרת הצעירה בהתכנסות האחרונה, זכו לשבחים.

לצד התוצאה המעודדת, בפ"ת יצאו עם בשורה פחות טובה מכיוון הבלם אור בלוריאן. השחקן, נחבל באפו והוחלף לקראת סיום המשחק כשהוא מדמם. בסיום המשחק הוא אף פונה לבית החולים. בלוריאן צפוי לעבור צילום, כאשר קיים חשש גדול לשבר באפו.

אור בלוריאן על כר הדשא (עמרי שטיין)אור בלוריאן על כר הדשא (עמרי שטיין)

גם הקשר ארד בר, שנפצע במשחק הנבחרת הצעירה מול פולין בשריר הארבע ראשי ונעדר מההתמודדות אמש, יעבור ביומיים הקרובים צילום אולטרסאונד, וגם במקרה הזה בפ"ת חוששים מקרע שישביתו למספר שבועות.

בנושא הרכש, המלאבסים עדיין רוצים לצרף חלוץ זר, אך בשל העובדה שהשחקן שיגיע יהיה שחקן חופשי ואין קשר בין הבאתו למועד סגירת חלון ההעברות בסוף השבוע, במועדון לא ממהרים ומעדיפים לבחור מועמד אשר יתאים לצוות המקצועי.

אבי לוזון (דן יידוב)אבי לוזון (דן יידוב)

"אני שמח מאוד לכבוש את שער הבכורה שלי העונה, אני שמח מהדרך בה עבדנו כקבוצה. הראנו את האופי שלנו בכך שחזרנו מפיגור וצריך לזכור שעשינו את זה גם במחזור שעבר מול עירוני ק"ש", סיכם בסיום כובש השער בנדה. "הרגשתי טוב עם המשחק הזה כי מכבי קבוצה טובה, אבל נצטרך להמשיך בדרך הזאת גם במשחק הבא".

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל