שחקנה של מכבי פתח תקווה, רוי רונן, יעבור ניתוח בימים הקרובים לשיקום הרצועה הצולבת אותה קרע במחזור הראשון בגביע הטוטו. הרופאים נתנו בידיו את הבחירה האם לעבור ניתוח או לא, שכן זמן השיקום מוערך באותו טווח זמנים, ולכן הוחלט לעבור ניתוח, שלאחריו יחל בשיקום אינטנסיבי ובמועדון מקווים כי יצליח לשוב עוד העונה למגרשים. 

רונן יכול היה לסמן לעצמו בכורה חלומית במדי המלאבסים כשכבש את השער הראשון שלו בקבוצה מול חדרה, אך רגע לפני הירידה למחצית המשחק, נפל על כר הדשא בעודו חש כאבים חזקים בברכו. השחקן אמר לצוות הרפואי בעת שפינו אותן כי הרגיש שקרע רצועה ברגלו וביום למחרת התברר על ידי בדיקת MRI שערך כי הוא אכן סובל מקרע ברצועה הצולבת. אחרי ימים לא פשוטים מבחינתו העלה השחקן פוסט לחשבון האינסטגרם בו הגיב לראשונה על חוסר המזל שפקד אותו.  

תגובות מכבי נתניה לאחר ההפסד למכבי פ"ת

״השעה האפלה ביותר ביום היא זו שלפני עלות השחר״, כתב רוי רונן בפתיחת דבריו, ״מאז שאני זוכר את עצמי הדבר שהכי אהבתי בחיים שלי זה את הכדורגל. אחרי שלקח לי כמה ימים לעכל עם לא מעט דמעות שאני מוצף במחשבות שחונקות אותי הבנתי שאסור לי להישבר והגיע הזמן לקום ולקחת הכל בפרופורציות. מכאן בחרתי להעלות דווקא את התמונה המשמחת רגע לאחר כיבוש השער במשחק הבכורה שלי וכמה דקות ספורות לפני שהבנתי בנחיתה קשה וכואבת שקרעתי את הרצועה הצולבת בברך ואיעדר זמן ממושך מהמגרשים״.

״אבל הכל לטובה תמיד! ואם כבר דיברנו על השער איך אפשר שלא להזכיר את החגיגה בתמונה שפתאום הפכה קצת משעשעת, אז הלו, המסע שלי מתחיל עכשיו ואני מבטיח שאתן את הכל ואחזור הכי טוב והכי חזק שאפשר עד שהמטרה תושג עם המון עבודה ובעיקר כוח רצון. תודה לכולם על האיחולים והמילים החמות, עשיתם לי טוב על הלב, מבטיח שנפגש בקרוב״. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

״השעה האפלה ביותר ביום היא זו שלפני עלות השחר״ מאז שאני זוכר את עצמי הדבר שהכי אהבתי בחיים שלי זה את הכדורגל. אחרי שלקח לי כמה ימים לעכל עם לא מעט דמעות שאני מוצף במחשבות שחונקות אותי הבנתי שאסור לי להישבר והגיע הזמן לקום ולקחת הכל בפרופורציות. מכאן בחרתי לעלות דווקא את התמונה המשמחת רגע לאחר כיבוש השער במשחק הבכורה שלי וכמה דקות ספורות לפני שהבנתי בנחיתה קשה וכואבת שקרעתי את הרצועה הצולבת בברך ואעדר זמן ממושך מהמגרשים. אבל הכל לטובה תמיד! ואם כבר דיברנו על השער איך אפשר שלא להזכיר את החגיגה בתמונה שפתאום הפכה קצת משעשעת ... ״אז הלווווו... המסע שלי מתחיל עכשיו ואני מבטיח שאתן את הכל ואחזור הכי טוב והכי חזק שאפשר עד שהמטרה תושג עם המון עבודה ובעיקר כוח רצון! תודה לכולם על האיחולים והמילים החמות. עשיתם לי טוב על הלב❤️ מבטיח שנפגש בקרוב. #איןעודמלבדו

A post shared by Roy Ronen (@royronen) on

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל