מכבי פתח תקווה איבדה אמש (רביעי) סופית את הסיכוי להעפיל לשלב הבא בגביע הטוטו, לאחר שסיימה ב-0:0 מאכזב מול הפועל ירושלים. במלאבס החליטו לתת את הבמה לשחקנים צעירים כמו הבלם הדר פוקס והחלוץ אמיר אלטורי שזכו למחמאות, אך באופן כללי הקבוצה הייתה רחוקה מלהרשים. "קשה לשפוט משחק כזה, כי יותר מחצי הרכב לא שיחק", הודו במועדון. "אבל עם שחקני הרכש שהגיעו, אנחנו נלך ונשתפר ונהיה מוכנים לליגה".

הבשורות הטובות מגיעות מכיוונם של שחקני הרכש לאמק בנדה וירוסלב מיחאליק, שלאחר סוגייה לא קלה, צפויים לנחות אחר הצהריים בשדה התעופה ולהצטרף לקבוצה. עדיין לא ידוע אם שחקני ההתקפה יזדקקו לבידוד כאשר במועדון הבהירו כי הדבר ייבדק מיד עם נחיתתם. הקשר אלסנה דומבייה, שגם אמש פתח בהרכב, צפוי לחתום רשמית בקבוצה בסוף השבוע הבא עם פתיחת חלון ההעברות במולדתו חוף השנהב, ואז יוצג רשמית.

זיו אריה ומיזן אחרי המשחק מול מכבי פ"ת

"המשחק לא התעלה לרמה גבוהה. בגביע הטוטו בתחילת העונה, הקבוצות עדיין רחוקות מהיכולת אותה הן רוצות להציג", סיכם בסיום החלוץ דור ג'אן, שנכנס במחצית השנייה וערך הופעת בכורה רשמית בקבוצה.

"אני חושב שגם טיפה ראו את העומס של השחקנים. זה היה משחק רביעי בשבועיים, ככה שהעייפות הייתה ניכרת והיכולת גם בהתאם. אני בטוח שבהמשך שניכנס לליגה ושהשחקנים יהיו יותר בכושר, החדות תשתפר והתקשורת והחיבור בינינו ישתפרו. אז גם התוצאות והיכולת יבואו".

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל