שחקן הרכש הפנמי של מכבי פתח תקווה, אבדיאל ארויו, עבר בבקרה ויעמוד לראשותו של המאמן גיא לוזון במשחק מול הפועל כפר סבא בשבת הקרובה. גם עמית מאיר צפוי להיכלל בסגל למשחק, כאשר ליאל עבדה נחת בישראל ויצטרף לאימונים.

שחקן ההתקפה שהצטרף השבוע באופן רשמי, קיבל את השחרור הבין-לאומי שלו ועל כן, במועדון העבירו אותו בבקרה, מה שיאפשר לו לקחת חלק כבר במשחק הליגה הקרוב. ההרכב של לוזון עתיד להתגבש באימון הערב, אך נכון לעכשיו מסתמן כי ארויו צפוי להשתלב מהספסל על אף שמציג יכולת וכושר טוב באימונים.

גיא לוזון (רדאד ג'בארה)גיא לוזון (רדאד ג'בארה)

גם עמית מאיר הצעיר שהצטרף מהפועל תל אביב בשבוע שעבר יערוך בכורה בביתו החדש מול החבורה של עמיר תורג׳מן. בתוך כך, אחרי מסע ארוך שכלל לא פחות משלוש טיסות מאיי פארו, עבדה שב ארצה, זאת לאחר שעבר דרך עיר הבירה של דנמרק, קופנהאגן, לאחר מכן איסטנבול שבטורקיה ועד הנחיתה המיוחלת בשעה 1 בלילה בנמל התעופה בן גוריון.

הקשר הצעיר ינוח במהלך היום בטרם יחבור לחבריו בקבוצה באימון הערב, כשבמהלך שני האימונים שנותרו עד המשחק, ייקבע האם המסע ותקופת הבידוד לא פגעו בכושרו על מנת שיפתח בהרכב, כמו גם הפגיעה שספג שבקרסול במהלך המשחק באיי פארו עם הנבחרת הצעירה.

ליאל עבדה (איציק בלניצקי)ליאל עבדה (איציק בלניצקי)

בנושא אחר, מכבי פ”ת הודיעה על נותן חסות חדש לקבוצה. חברת השילוח והלוגיסטיקה אול קרגו, שנמצאת בבעלותו של ישראל בוכובזה, הצטרפה למלאבסים ולוגו החברה יופיע על גבה של החולצה. המועדון בירך את הבעלים על ההצטרפות: “אנחנו שמחים לצרף את ישראל למשפחת מכבי פתח תקווה. ברוך הבא ישראל, ובהצלחה”.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל