שחקני מכבי פ"ת יגיעו ביום שישי לפתיחת אימוני הקבוצה, כאשר בשלב הראשון יעברו את המבדקים הרפואיים. ביום ראשון הקרוב, הם כבר יערכו השחקנים את אימון הפתיחה הרשמי.

לאחר עזיבתו של מורגן פרייר, במועדון יחפשו חלוץ חדש, כשהכוונה הראשונית כן הייתה להחתים את האנגלי. כזכור, במועדון רוצים את גיא מלמד, אך במקביל גם בודקים אופציות אחרות בשוק הזר, כאשר הקושי הוא לשכנע שחקנים להגיע לארץ.

גיא מלמד (חגי מיכאלי)גיא מלמד (חגי מיכאלי)

מבחינת המלאבסים, סגל הקבוצה סגור ברובו, כאשר הכוונה היא מעבר לחלוץ, לצרף גם קשר שמאלי ועוד קשר ימני, במקרה של מכירה עתידית. במועדון עדיין ממתינים לפנייה הרשמית של אולימפיאקוס בנוגע לליאל עבדה, אך בודקים במקביל גם אופציות אחרות.

במועדון קיבלו החלטה כי שוער המשנה של הקבוצה בשנה האחרונה, דור חברון, ייצא לשנת השאלה, כאשר מי שצפויה לקלוט את השחקן היא הפועל ראשל"צ מהליגה הלאומית. ישנו שיתוף פעולה בין המועדונים לאור הקרבה המשפחתית, ואמנם זה לא רשמי, אך הכתומים של עמוס לוזון הופכים למן קבוצת בת של מכבי פ”ת.

בנוסף לחברון, שלושה שחקנים נוספים שחוזרים מהשאלות וצפויים לשחק במועדון מעיר היין הם מוחמד סרסור, תומר בנבנישתי ודן כדורי (שכבר שיחק שם העונה).

עמוס לוזון (שחר גרוס)עמוס לוזון (שחר גרוס)
רמת קושי 100: האתגר שכנראה לא תצליחו

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל