מכבי פתח תקווה ועירוני קריית שמונה נפרדו ב-1:1 באצטדיון שלמה ביטוח, במשחק שפתח את העונה עבורן בליגת העל. שתי הקבוצות התקשו להגיע למצבים, ולאחר שסטפן מילוסביץ’ העניק יתרון לצפוניים, שלו דניאל איזן את התוצאה וחתם את תוצאת המשחק.

בדקות האחרונות להתמודדות, נמנע עימות פיזי בין מאמני הקבוצות. לאחר שפ”ת לא הוציאו כדור בזמן שנדב נידם שכב על הדשא, בק”ש זעמו והמאמנים עמיר נוסבאום וגיא לוזון התקרבו אחד לשני ונרשמו חילופי דברים בין השניים, כאשר ברגע האחרון העניינים נרגעו.

גיא לוזון אמר: “מחצית ראשונה היינו מסורבלים ומבולבלים הגנתית והתקפית, היו יותר מדי פערים. נראנו רע מאוד בחצי הראשון, במחצית השנייה החלפנו שחקנים ושינינו מערך וזה עזר. היו לנו מספיק מצבים בחצי השני כדי לקחת שלוש נקודות, זה לא פשוט עבור קבוצה צעירה לחזור בחצי השני בצורה כזו, אבל הוכחנו שאנחנו יכולים לעשות את זה”.

דוד פוקסמן מורה על בעיטה חוזרת (ראובן שוורץ)דוד פוקסמן מורה על בעיטה חוזרת (ראובן שוורץ)

המאמן המשיך: “חיזוק? גם אם היינו מנצחים זה בולט שאין לנו חלוץ טבעי, איבדנו את דור ג’אן שהיה אמור להיות החלוץ הבכיר, כרגע יש מינוס בהתקפה. ליילל זה הכי קל, צריך למצוא פתרונות למה שיש כרגע. יש הרבה שמועות, כרגע שום דבר מהדברים לא נכון, כשנחתים מישהו אני אבשר. אני שואף שהקבוצה תשתפר, הגנתית והתקפית, היום זה לא היה כך”.

מנגד, עמיר נוסבאום אמר: “הופעת בכורה בליגה? מרגש. חצי ראשון מצוין שלנו, הייתה תוכנית משחק ברורה ועשינו את זה בצורה מופלאה. בחצי השני הם בלגנו את המשחק ושינו מערך, אני פחות אוהב משחקים כאלו, התיקו משקף בסופו של דבר. חצי ראשון יכולנו להרוויח יותר מהמשחק. יש לנו גם פצועים, נרצה להמשיך להתחבר כי התחלנו את העונה מאוחר, צריך עדיין להדביק את הקבוצה ומאמין שנעשה את זה ככל שיעבור הזמן”.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה