העדיף אותה על פני מכבי חיפה. אריק ינקו, שהיה מבוקש אצל הירוקים, האריך היום (שני) את חוזהו באופן רשמי בשורות מכבי פתח תקווה, ויעמוד גם בשנתיים הבאות בין הקורות של המלאבסים.

בתוך כך, אכזבה גדולה בפ”ת לאור ההפסד 3:0 למכבי תל אביב באצטדיונם הביתי. הקבוצה של גיא לוזון הציגה משחק טוב לאורך החצי הראשון של המשחק אך התפרקות של 15 דקות סיבכה אותם בספיגה של שלושה שערים ולמעשה בתבוסה. המאמן סיכם בסיום ואמר: ״עד דקה 55-60 היה משחק שווה כוחות לחלוטין אבל היו לנו כמה חילופים מאולצים שלא היה לנו שיקול דעת בהם ובדיעבד זה טיפה החליש אותנו. בסופו של דבר חוסר ריכוז שלנו שלא מאפיין אותנו העונה, הובילו לשלושה שערים וסיימו את המשחק״.

בקבוצה לא אהבו את בלשון המעטה את ההתרופפות שהתרחשה במחצית השנייה כשהיו במועדון שטענו כי היה מקום לשמור על מערך עם קישור מעובה שנראה היה שהקשה על הצהובים. ״זה מאוד מאכזב״, הוסיף הקפטן גיא חדידה, ״שלושה שערים ברבע שעה? זה הכדורגל ויש מומנטומים שקבוצה נקלעת אליהם ואז קשה לצאת מזה. אין לנו מה להתעסק בזה, צריכים להרים את הראש ולבוא מוכנים ביום רביעי״.

שחקני מכבי תל אביב חוגגים עם דור פרץ (שחר גרוס)שחקני מכבי תל אביב חוגגים עם דור פרץ (שחר גרוס)

ברביעי הקרוב יפגשו המלאבסים את הפועל באר שבע למשחק קריטי במיוחד, קרב ישיר על המקום הרביעי, בעוד ההפרש בין הקבוצות פחת אמש לכדי שתי נקודות בלבד לאור הניצחון הדרמטי של החבורה מבירת הנגב אמש. אור אינברום יחזור לסגל אחרי שריצה הרחקה בגין צהובים בעוד ליאל עבדה שהוחלף בדקה ה-60 עקב רגישות באזור המפשעה ייבדק וכן, ירדן כהן שמתח את שריר הירך האחורי ייבדק על מנת לבחון כשירותו. עמית מאיר ייעדר בשל צהובים ואילו ארד בר ייעדר מול מ.ס אשדוד במחזור הסיום מאותה הסיבה. 

בתוך כך, אמש נערך טקס הוקרה למנהל הקבוצה המוערך, עמי פאן שיעזוב בתום העונה את תפקידו אחרי 11 שנים. הקבוצה ערכה לו טקס מרגש בו דמע פאן ואליו הוזמנו כל בני משפחתו שעמדו לצידו על כר הדשא בעוד שהקבוצה העניקה לו חולצה עם שמו ומגן הוקרה. פאן שנחשב לאחת הדמויות המובילות והבולטות במועדון זכה למחיאות כפיים גם מהקהל ביציעים והתרגש מאוד.

עמי פאן (שחר גרוס)עמי פאן (שחר גרוס)