אחרי חמישה משחקים רצופים ללא ניצחון, מכבי פתח תקווה רוצה לחזור הערב (שלישי, 19:00) אל מסלול הניצחונות מול עירוני קריית שמונה, על מנת לחלוף על פניהם של הצפוניים ולשפר עמדות במאבק על הכרטיס לאירופה.

מכבי פ”ת: אריק ינקו, ינון אליהו, אור בלוריאן, דניאל פלשר, ירדן כהן, איתן אזולאי, ארד בר, גיא חדידה, אור אינברום, ליאל עבדה ומורגן פרייר.

עירוני ק”ש: דזיוגאס ברטקוס, דור אלו, עידן נחמיאס, אורי דהן, יואב הופמייסטר, זיו מורגן, סמואל בראון, רועי קהת, יוג’ין אנסה, מוחמד שכר ולוסיו.

אחרי ה-1:1 מול מכבי חיפה, המלאבסים, שהפסידו לצפוניים בשני המפגשים האחרונים, רוצים לרשום ניצחון במשחק השלישי בין השתיים במסגרת המחזור ה-28. ״בפלייאוף העליון אין ארוחות חינם״, אמר גיא לוזון לפני ההתמודדות: ״ברור לנו לחלוטין מה אנחנו צריכים לעשות כדי להביא את שלוש הנקודות ומבחינתנו זו המטרה היחידה שעומדת לנגד עינינו. ברור שנרצה לגמול להם על שני המשחקים האחרונים״.

גיא לוזון (עמרי שטיין)גיא לוזון (עמרי שטיין)

גם המגן ירדן כהן התייחס למשחק הקרוב ואמר: ״זו קבוצה שהפסדנו לה פעמיים, אז אנחנו רוצים לתקן את זה ולנצח הפעם, אז רמת המוכנות היא הכי גבוהה שיש. אנחנו באים בשיא הרצינות ורוצים לעשות תוצאה טובה. הקהל היה חסר לנו, אנחנו צריכים את האוהדים איתנו שיתנו לנו עידוד ונקווה לשמח אותם בסוף המשחק״.

ירדן כהן (חגי מיכאלי)ירדן כהן (חגי מיכאלי)
ספרד בשיגעון! אתלטיקו הפסידה לסביליה

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל