תחושת פספוס גדולה במכבי פתח תקווה לאחר ההפסד אמש (ראשון) 1:0 באצטדיון טוטו טרנר. הקבוצה של גיא לוזון לא התבטלה מול הפועל באר שבע ואף החזיקה בכדור לאורך דקות ארוכות, אך נכנעה לשער מיותר בתוספת הזמן של המחצית הראשונה. “יצאנו פראיירים, במחצית הראשונה היינו הרבה יותר טובים, שיחקנו מצוין ובכל זאת ספגנו גול״, אמרו בתסכול שחקנים בקבוצה.

מנגד, בקבוצה ידעו לסמן גם את אחת הבעיות הקשות: ״חסר לנו מחץ, עוואד היה ביום טוב וניסה אבל אנחנו בקושי מצליחים לייצר מצבים״, הסבירו בקבוצה. מי שזכה למחמאות היה השוער אריק ינקו, שהמשיך בכושר הטוב שלו והיה האחראי הבלעדי לכך שקבוצתו נשארה בתמונה עד הסיום.

״מכבי פ״ת היא הבית שלי. פה גדלתי. לכל קבוצה שהלכתי ולא משנה איפה, תמיד אתן את ה-100 אחוז שלי גם באימונים וגם במגרש. אני שמח שנכנסתי בצורה טובה ומצפה מעצמי גם ליותר״, סיכם המגן הימני דור אלו, שנכנס כמחליף ולא היה רחוק מלעזור לקבוצתו להשוות.

תגובות באר שבע - פתח תקווה

על המשחק: ״במחצית הראשונה פשוט ביטלנו את ב״ש, שזה לא דבר של מה בכך. לא ראיתי קבוצה שמבטלת את ב״ש העונה בצורה הזאת. אם זה בהנעת הכדור, בשקט. לנו בספסל זה היה נראה ברמה מאוד גבוהה. אם נמשיך לשחק את הכדורגל הזה, אנחנו ניקח את הנקודות”.

על עצמו: ״עשיתי הכנה, אולי לא ההכנה האידאלית. כמו שאני מכיר את עצמי, הכושר אף פעם לא היה הבעיה שלי. אני אדביק את זה מהר מאוד״.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל