לאחר ההפסד המאכזב למכבי נתניה ביום ראשון, מכבי פתח תקווה תחזור היום (רביעי) ב-20:00 לאצטדיון טדי בפעם השנייה בתוך שבוע, כשתתארח אצל הפועל ירושלים. המאמן גיא לוזון, שנעדר במשחק הקודם בשל מחלה, חזר להעביר את האימונים וערך רוטציה לא קטנה. הדר פוקס ושחקן ההתקפה אמיר אלטורי יעלו, בעוד השוער המחליף מרקו וולף יפתח לראשונה.

מכבי פ”ת: מרקו וולף, ינון אליהו, הדר פוקס, ארד בר, מוחמד הינדי, דניאל שמעון, ניקו אולסק, אלסנה דומביה, ג׳יימס אדניי, שלו דניאל ואמיר אלטורי.

הפועל ירושלים: אדליי אדבאיו, מאור ג’רסי, נועם מלמוד, גל מאיו, גוני נאור, עומר אגבדיש, נומביל קלייטוס, אקווה אשטה, גיא חדידה, וויליאם אגאדה ועידן שמש.

גיא לוזון (חגי מיכאלי)גיא לוזון (חגי מיכאלי)

״לא הצגנו קמצוץ מהדברים שאפיינו אותנו בשנה שעברה או אפילו שהראינו מול בית״ר ירושלים״ התייחס המאמן גיא לוזון להפסד של חניכיו למכבי נתניה. ”כשלא מאורגנים הגנתית או פזיזים התקפית אין שום סיכוי לנצח או להיראות טוב. אנחנו קודם כל צריכים לחזור לבסיס שלנו שזה ארגון הגנתי והתקפי ולהביא את זה כבר במשחק הקרוב״.

על צירופם של בנדה ומיחאליק שחתמו: ״אני חושב שחסרה לנו מהירות בחלק הקדמי והם יוסיפו לנו מהירות, קצב ואיכות. מיחאליק ביכולת הסיום ובנדה ביכולת שלו לייצר פעולות מהאגף ולייצר מצבים לשחקני ההתקפה. אלו שני שחקנים שונים: בנדה הוא ווינגר טהור ומיחאליק הוא ווינגר שיכול לשחק כקשר ולהוסיף לנו גם יכולת בסיכון השער וגם בהחזקת כדור״.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל