לאחר ההפסד ביום ראשון להפועל תל אביב, מכבי פתח תקווה תצא הערב (רביעי) ב-20:30 לאצטדיון טדי ותתארח אצל בית״ר ירושלים במסגרת המחזור השני בגביע הטוטו.

״אנחנו נכנסים לרצף של ארבעה משחקים בעשרה ימים ואנחנו רק בתקופת ההכנה, אז ברור שתהיה רוטציה. בסופו של דבר מי שיציג את היכולת הטובה ביותר ויציג את הכושר הטוב ביותר הוא זה שיפתח במשחק הראשון״, אמר המאמן גיא לוזון לקראת המשחק. 

מבחינה מקצועית, מהסגל של לוזון ימשיך להיעדר החלוץ דור ג׳אן, שצפוי לחזור לאימונים ביום חמישי במטרה להיות כשיר למשחק מול מכבי נתניה ביום ראשון. הבשורות הרעות מהמשחק בראשון מגיעות מכיוונו של הבלם דניאל פלשר, שסובל מכאבים בכף רגלו ובבדיקת אולטרסאונד שעבר התגלתה דלקת אשר תגרום לו להיעדר מאימונים כשבוע.

לוזון צפוי לחלק את הכוחות בחולייה האחורית כאשר ינון אליהו, מוחמד הינדי ומרכוס דיניז צפויים לפתוח ב-11. בחלק הקדמי, שלו דניאל, שנכנס בראשון כמחליף והציג יכולת לא רעה, צפוי לפתוח במקומו של מיקו ממן כשגם אלסנה דומבייה יפתח.

הרכב משוער: אריק ינקו, יינון אליהו, אור בלוריאן, מרכוס דיניז, מוחמד הינדי, ניקו אולסק, ארד בר, אלסנה דומבייה, שלו דניאל, ג׳יימס אדניי ורוי רונן.

ארווין קומאן בראיון לאתר של בית"ר