המאבק על המקום הרביעי בליגת העל בשיאו. הערב (שבת, 18:00) מכבי פתח תקווה תתארח בצפון אצל עירוני קריית שמונה, במפגש ישיר על המקום שעשוי להוביל לאירופה בסיום העונה. המלאבסים דרוכים לקראת ההתמודדות כשהציפייה כמובן היא לרשום עונה יוצאת מן הכלל עם מיקום מרשים בצמרת הגבוהה.

הרכב מכבי פ”ת: אריק ינקו, מרקוס דיניז, אור בלוריאן, דניאל פלשר, ירדן כהן, ארד בר, גיא חדידה, ארמנדו קופר, ליאל עבדה, אור אינברום ומורגן פרייר.  

הרכב ק”ש: דזיוגאס ברטקוס, דור אלו, אורי דהן, עידן נחמיאס, זיו מורגן, יואב הופמייסטר, רועי קהת, סאקו טורה, מוחמד שכר, יוג’ין אנסה ועבדאללה חליחאל.

“אנחנו אחרי עונה קשה ומתישה”, סיפר גיא לוזון לקראת המשחק. “אנחנו בשלבי הסיום ונשאר עוד קצת, ארבעה משחקים של מאמץ, של מחויבות וריכוז כדי להגשים את המשימה שזה להגיע לאירופה. זו הזדמנות נדירה, כמעט חד פעמית למועדון בסדר גודל שלנו וכולנו דרוכים לקראת זה”.

שחקני מכבי פ"ת (שחר גרוס)שחקני מכבי פ"ת (שחר גרוס)

גיא חדידה אמר: “אני לא חושב שיש לחץ או משהו כזה, משחק חשוב וקרב ישיר על אירופה. המוכנות גבוהה ונעשה הכל כדי לנצח. יש חשיבות, זה קרב ישיר על המקום הרביעי, שכנראה יוביל לאירופה. נבוא, נשחק את המשחק שלנו כמו כל העונה וננסה לקחת את הנקודות”.

בפן המקצועי, מרקוס דיניז תורגל בהרכב בעמדת המגן הימני, בעוד גיא חדידה, ארמנדו קופר וארד בר יעלו בקישור של לוזון. בהתקפה ישחקו יחד אור אינברום, ליאל עבדה ומורגן פרייר.

בכר לקראת משחק העונה מול מכבי ת"א
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה