הקבוצה של גיא לוזון חזרה מאוכזבת מאוד אחרי ההפסד באמצע השבוע לצפוניים ורוצים לתקן רגע לפני סיומה של הליגה הסדירה, ניצחון יבטיח באופן סופי ומוחלט את מקומה בין שש הגדולות, בעוד הפסד יכול להיות מסוכן מאוד עבורה מול הפועל ב”ש ב-20:00. ״יש לנו רצון עז להבטיח את מקומנו בפלייאוף העליון כבר במשחק הקרוב״, אמר המאמן לקראת ההתמודדות, ״זה משחק על עונה שלמה ואנחנו מתייחסים אליו בהתאם״.

גם הבלם דניאל פלשר התייחס למפגש מול הקבוצה מבירת הנגב: ״זה ברור שהחשיבות של המשחק מאוד גדולה, זה משחק על שש נקודות ואנחנו מקווים להגשים את המטרות שלנו, לעלות לפלייאוף העליון, שחק כמו שצריך ולקחת שלוש נקודות. החזרה של הקהל משמחת אותנו, זה מרגש כבר שנה שאנחנו משחקים בלי קהל ואני מקווה שנגרום להם לחייך״.

דניאל פלשר (איציק בלניצקי)דניאל פלשר (איציק בלניצקי)

מבחינה מקצועית, לוזון תירגל חזרה למערך עמו שיחק מול מכבי חיפה. שני בלמים עם אור בלוריאן ודניאל פלשר, במקביל לינון אליהו שישוב להרכב כמגן ימני וירדן כהן משמאל. ארד בר התאושש מהקרע הקטן בשריר הירך האחורי ויתפוס את מקומו של גיא חדידה, כשגם ארמנדו קופר תורגל ב-11 בקישור המעובה של לוזון לצד איתן אזולאי ונאור סבג. 

הרכב משוער: אריק ינקו, ינון אליהו, אור בלוריאן, דניאל פלשר, ירדן כהן, איתן אזולאי, ארד בר, ארמנדו קופר, נאור סבג, אבדיאל ארויו, ליאל עבדה.

קלטינס ולוי לפני המשחק נגד מכבי פ"ת

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל