מאני טיים במכבי פתח תקווה, שתפגוש הערב (רביעי, 19:00) את עירוני קרית שמונה במשחק השלמה בין השתיים במסגרת המחזור ה-19 ובמה שיכול להעניק לה את הכרטיס המיוחל לפלייאוף העליון. 

קריית שמונה: דזיוגאס ברטקוס, דור אלו, עידן נחמיאס, אורי דהן, אמיר בן שמעון, יואב הופמייסטר, סמואל בראון, רועי קהת, מוחמד שכר, יוג’ין אנסה ולוסיו.

מכבי פ”ת: אריק ינקו, תומר לוי, אור בלוריאן, דניאל פלשר, מוחמד הינדי, ירדן כהן, איתן אזולאי, נאור סבג, גיא חדידה, ליאל עבדה ואבדיאל ארויו.

המלאבסים שגברו על מכבי חיפה במשחק האחרון והשיגו נקודות חשובות מאוד עבורם, רוצים להבטיח את מקומם בין שש הגדולות בעוד ניצחון ינעץ את המסמר האחרון לכך. ״חשיבות המשחק היא מכרעת עבורנו״, אמר גיא לוזון לפני המשחק, ״אנחנו מתכוונים לתת הכל מהשנייה הראשונה, כדי להביא את שלוש הנקודות ולהבטיח את המקום שלנו בפלייאוף העליון״. 

גיא לוזון (חגי מיכאלי)גיא לוזון (חגי מיכאלי)

המגן תומר לוי סיפר על התחושות מהניצחון האחרון ועל הרצון להמשיך באותה הדרך: ״היו תחושות מצוינות אחרי הניצחון האחרון, גם מבחינה מקצועית וגם מבחינה חברתית. הצלחנו להראות את הפוטנציאל שיש בנו ואני מקווה שנמשיך קדימה בשביל להגשים את כל המטרות. אנחנו חייבים להמשיך באותה יכולת, לשמור על המומנטום שהצלחנו להשיג עד כה ואני מקווה שנעשה את זה על הצד הטוב ביותר״.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל