אחרי שפרטי המעבר בין מכבי פתח תקווה לדינמו קייב סוכמו נראה כי עסקת העברתו של ליאל עבדה הגיעה למבוי סתום וזאת בשל סעיפי משמעת שהמועדון מעוניין להכניס לחוזה של השחקן עצמו, עליהם הטיל אבי לוזון וטו ועלולים להפיל את העסקה. בנוסף, במכבי פתח תקווה החליטו כי ליאל עבדה ישחק מול מכבי תל אביב ביום שני ב-20:45.

האם העסקה המדוברת של היומיים האחרונים בדרך לפיצוץ? אחרי שהדברים נראו מבטיחים, התעוררו בעיות שהותירו את המעבר של עבדה נכון לעכשיו בספק לצאת לפועל. לאחר שכאמור סוכמו פרטי המעבר המפואר, לוזון קיבל לידיו את פרטי החוזה שבין סגנית אלופת אוקראינה לבין עבדה עצמו והטיל וטו על מספר סעיפי משמעת שהכניס המועדון לחוזה, שאותם הגדיר היו״ר של פ״ת כקו אדום מבחינתו. 

בפתח תקווה העידו כי לוזון אוהב את עבדה כמו בן ובשל הדאגה אליו ולעתידו, אינו מוכן לתת לו לחתום על סעיפים אלו שעלולים לפגוע בו בעתיד ולגרום לו נזק. על כן העביר לאוקראינים את התיקונים שלו, ואחרי שיחות שנמשכו לאורך כל היום, הצדדים קבעו לדבר ביום שלישי אחרי חג הנובי גוד שנחגג החל מהיום ברחבי אוקראינה וזאת במטרה לראות האם ניתן לגשר על הפערים שנוצרו. 

כמו כן, כפי שפרסמנו, עדיין המועדונים עדיין לא הגיעו להכרעה באשר לקביעת סכום המכירה העתידית של השחקן וזאת כזכור בניגוד לסיכום שעשה בזמנו בעסקת מנור סולומון שלא נקבע סכום נקוב בין הצדדים למכירתו העתידית. לאור אי הוודאות באשר לעסקה עצמה, בפ״ת הוחלט כי הכישרון הצעיר ישחק ביום שני מול הצהובים.

סיכום השנה של אברהם גרנט

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל