היום האחרון של חלון ההעברות של קיץ 2021 נפתח והשאלה הגדולה ביותר היא האם אביאל זרגרי יעזוב את בית”ר ירושלים. אחרי שנראה היה שישנו מרוץ דו-ראשי להחתמת השחקן בו נמצאות מכבי תל אביב והפועל באר שבע, הקבוצה מהדרום ירדה מהעניין וכעת ברור שרק הצהובים מקריית שלום יכולים לסגור את העסקה.

בבאר שבע אמרו הבוקר ל-ONE כי זרגרי לא נמצא בדרך לקבוצה ולא יגיע לב”ש, והשאלה היחידה שנותרה פתוחה היא האם מחזיקת הגביע תעמוד בדרישות של משה חוגג, שבעצמו יצטרך כנראה להתגמש כדי לסגור את העסקה.

מיד לאחר ה-0:3 הגדול על הפועל ירושלים בדרבי, ארווין קומאן והצוות המקצועי שלו קיבלו הודעה כי הקשר הצעיר יימכר ויעזוב את הקבוצה עד סיום חלון ההעברות. עם זאת מאחורי הקלעים ישנה דרמה גדולה מאוד אותה מובילים הבעלים משה חוגג יחד עם הנאמן עו”ד יצחק יונגר, כאשר חוגג מנצח על הכל. המכירה של זרגרי חייבת להיות מושלמת עד סיום חלון ההעברות בשעה 19:00, ועד אז בית”ר תצטרך להגיע לסיכום על העברתו של השחקן, שיצטרך לסכם את תנאיו ולערוך בדיקות רפואיות בקבוצתו החדשה – משימה לא פשוטה. 

אביאל זרגרי. יגיע למכבי ת"א? (חגי מיכאלי)אביאל זרגרי. יגיע למכבי ת"א? (חגי מיכאלי)

נראה שהכל תלוי במחיר הסופי שיקבע חוגג, שבינתיים משחק פוקר ואומר שהוא לא יתפשר על המחיר שהוא חושב שהוא ראוי לקבל על זרגרי. השאלה האם בסופו של דבר הבעלים יבין שהוא צריך להתגמש במחיר לסביבות ה-6 מיליון ש”ח על מנת לבצע את העסקה. השחקן עצמו אמור לחתום בקבוצתו החדשה לארבע או לחמש שנים.