בזכות מהפך, הפועל חיפה גברה היום (שבת) 1:2 על הפועל כפר סבא באצטדיון סמי עופר. המנצחת הייתה שווה יותר משני שערים, בטח אחרי ההרחקה של ג’ורג’ פוצ’יבה, אבל הסתפקה בשניים וקטפה שלוש נקודות חשובות. 

מאמן הפועל חיפה, חיים סילבס, אמר בסיום: “פתחנו טוב אבל ספגנו מהפעולה הראשונה של כפר סבא. התעשתנו, ידענו שיש זמן והשתלטנו על המשחק, בטח אחרי הכרטיס האדום. חבל שעשינו את זה כזה קשה אבל אני לא מתלונן. צריך לדעת להרגיע ולהבין שזה לא סוף העולם, איבדנו כיוון אחרי שספגנו ונלחצנו קצת. הרגעתי אותם במחצית והסברתי שהכול יכול לקרות”. 

חיים סילבס (עמרי שטיין)חיים סילבס (עמרי שטיין)

“זה לא סוד שמשחק ההגנה שלנו צריך להשתפר ולא על חשבון ההתקפה. יש קשיים, אני מאמין במה שיש פה וכל עוד אנחנו מבקיעים יותר מאשר סופגים, אז זה בסדר לשפר את זה ככה”. 

כובש השער השני של הפועל חיפה, חנן ממן, דיבר בסיום: “הרגשנו פספוס אחרי המשחק האחרון (4:3 למכבי ת”א) וידענו שבבית אנחנו צריכים לנצח. ספגנו ופשוט לא היינו שם, אמרתי במחצית שאנחנו יכולים לחזור ואני שמח שניצחנו. כל כולי בקבוצה הזו, זה המקום הכי נוח לי והכי טוב לי פה, המחויבות שלי למאמן, לבעלים ולחברים לקבוצה”.

חנן ממן מול אביב סלומון (עמרי שטיין)חנן ממן מול אביב סלומון (עמרי שטיין)

עוד הוסיף הקשר של סילבס: “הקבוצה הזו מתאימה לפלייאוף עליון אבל רק בעבודה קשה נגיע לשם ובצניעות. יש כאן חומר טוב”. 

שחקני הפועל חיפה חוגגים עם נס זמיר (עמרי שטיין)שחקני הפועל חיפה חוגגים עם נס זמיר (עמרי שטיין)

בצד המפסיד, רביד גזל, שיתף: “מחצית ראשונה טובה, אבל בחלק השני לא עלינו טוב מחדר ההלבשה. בעשרה שחקנים היה כבר קשה וממשיכים הלאה. ברור שאני רוצה לנצח בשביל המועדון, אבל זה בסך הכול משחק ראשון והליגה ארוכה. בסופו של דבר אני רוצה להיות מאמן. השינויים אולי לא עזרו כי הפסדנו, אבל ראיתי דברים טובים ונלמד מהטעויות”. 

הבלם טל מכלוף אמר: “פתחנו לא רע והובלנו. מאוד מתסכל לאבד יתרון, אבל צריך להרים את הראש. זה הכדורגל. אף פעם לא נעים כשמפטרים את המאמן, לא מתעסקים בכל המסביב ואם רביד גזל יישאר נהיה איתו, כמו גם אם יבוא מישהו חדש”.

רביד גזל (עמרי שטיין)רביד גזל (עמרי שטיין)

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל