הפועל חיפה תפגוש את בני סכנין בדוחא ביום שבת (18:00), במסגרת המחזור התשיעי של ליגת העל. החבורה של אלישע לוי תגיע לאחר ניצחון 0:3 משמעותי על חדרה, שמיקם אותה גבוה, במקום השני בטבלה.

נוסף על השחקנים שחזרו מפציעות כבר טרם המשחק נגד הפועל חדרה, בשבת ישוב לסגל גם איתי בוגנים, שקיבל כרטיס אדום במשחק נגד בית"ר ירושלים, ועל כן יעמוד לרשות אלישע סגל כמעט מלא. בני סכנין מגיעה גם היא אחרי ניצחון 0:3 על הפועל תל אביב, מה שיגרום להפועל חיפה להגיע לדוחא פחות שאננה.

אלישע לוי:אליפות?"המטרה להכנס לפלייאוף"

אלישע לוי אמר לקראת ההתמודדות: ״אחת המטרות שלנו היא באמת לשמור על יציבות, עשינו משחק טוב נגד הפועל חדרה בכל פרמטר וניצחנו, ועכשיו נצטרך לשמור על זה. אני לא רוצה שנהיה במצב כזה שאנחנו מנצחים, אחד קדימה, אחד אחורה, אלא לשמור על זה, זו תהיה המשימה שלנו וזה לא יהיה קל. כדורגל הוא מאוד דינמי, אבל אני מאוד מקווה שנדע גם במשחק הזה נגד סכנין לקחת נקודות״.

אלישע לוי על היריבה: ״אנחנו יודעים שסכנין זו קבוצה מאוד טובה, הם באים הביתה זה לא מגרש קל, מגרש מאוד ביתי, המטרה שלנו זה לשחק את הכדורגל שלנו כמו שאנחנו משחקים בבית, גם בחוץ, עשינו את זה נגד אשדוד, עשינו את זה נגד הפועל ת”א ואני מקווה שנדע לעשות את זה נגד סכנין״.

סער פדידה ואלישע לוי (עמרי שטיין)סער פדידה ואלישע לוי (עמרי שטיין)

אלישע לוי על המיקום בטבלה: ״המשימה הראשונית שלנו היא להיכנס לפלייאוף העליון, ועכשיו אנחנו נמצאים למעלה, אנחנו גם משחקים כדורגל שמתאים לקבוצת צמרת". 

אלישע לוי על האוהדים: ״אני חושב שהקהל של הפועל חיפה מרגיש שמשהו טוב קורה, אנחנו מרגישים  מצד הקהל ווייב מאוד טוב, אנחנו רואים את זה בכל משחק חוץ שהקהל בא במספר גדול מאוד, אנחנו פה בשביל הקהל, אם הקהל נהנה אז אנחנו נהנים״.

סער פדידה (עמרי שטיין)סער פדידה (עמרי שטיין)

הקשר סער פדידה התייחס לאווירה בחדר ההלבשה: ״אני חושב שהניצחון וכל התקופה הטובה הזאת, זה עוזר בחדר הלבשה. יש אווירה טובה, צחוקים, אני חושב שאנחנו צריכים לבוא מפוקסים למשחק, כי אנחנו רוצים לייצר המשכיות ולהיות במומנטום טוב גם לפני הפגרה, ואני חושב שאנחנו צריכים לבוא ולנצח את המשחק הזה, אין לנו ברירה אחרת בשביל להמשיך את המומנטום הזה״.

פדידה הוסיף: ״כולם רואים את זה שאנחנו באמת בכושר הכי טוב בליגה, אנחנו משחקים את הכדורגל הכי יפה והכי כיפי, אבל כמו שאמרתי צריך לייצר המשכיות ולהמשיך את המומנטום הזה, כי אם עכשיו נפסיד אז לא עשינו כלום״.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה