הפועל חדרה תפתח היום (שבת, 20:00) באופן רשמי את עונת 2021/22 במשחק חוץ אצל הפועל חיפה במסגרת המחזור הראשון של גביע הטוטו. במועדון חזרו מעודדים ממחנה האימון בסרביה וכמו יתר הקבוצות, רואים במפעל עוד כלי על מנת לגבש את הסגל ולעבוד על הכושר הגופני.

חדרה הצליחה לשמור על מרבית שחקני הסגל וגם התחזקה במספר עמדות, אך אחד השחקנים המשמעותיים שהצליחה להשאיר לא יעמוד לרשותה בסמי עופר, כשמדובר במקסים פלקושצ׳נקו. הקשר שנשאר לעונת השאלה נוספת עדיין סובל ממתיחה קלה במפשעה ולא ערך אימון עם חבריו, ולכן לא ישחק מול האקסית.

מקסים פלקושצ'נקו עם הכדור (שחר גרוס)מקסים פלקושצ'נקו עם הכדור (שחר גרוס)

מנחם קורצקי תרגל מספר הרכבים שונים לאורך האימון ועושה הרושם שבחוד ההתקפה יעלה מוחמד גדיר, בעוד שובל גוזלן לא תורגל ועתיד לפתוח בספסל. כמו כן, נדמה שדולב אזרואל יעלה בעמדת המגן השמאלי ולא הבולגרי איבליו מרקוב.

״חזרנו באנרגיות טובות מהמחנה, יש פה תחרות על כמה עמדות ומנחם מנסה לשמור את כולם דרוכים. משחקי גביע הטוטו זו דרך טובה להבין את הדינמיקה שיש בסגל״, אומרים במועדון. נדמה שההתלבטות נמצאת במערך, שכן קורצקי בחן גם אפשרות של שלושה בלמים ובהמשך חזר לקו 4 והציב את עומר פדידה כחלק מהשלישייה באמצע, במה שהופך את המערך להתקפי יותר. גם גלעד אברמוב תורגל לסירוגין.

הרכב משוער: רובי לבקוביץ׳, דיא לבאבידי, עידו לוי, ג׳ונתן סיסה, דולב אזרואל, תמיר גלזר, מנשה זלקה  עומר פדידה (גלעד אברמוב), גוסטבו מרמנטיני, רועי זיקרי ומוחמד גדיר.

אוהדי בית"ר בשיר מאיים לקראת הדרבי