הפועל חיפה תעמוד היום (שבת, 15:00) לקראת אחד המשחקים הכי חשובים שלה העונה, כאשר תארח את מ.ס אשדוד במשחק שעשוי לקבוע לאן פני הקבוצה העונה. אם עד לפני שישה מחזורים הקבוצה של יואב כץ דהרה לכיוון הצמרת הגבוהה, הגיעו שישה מחזורים בהם הקבוצה השיגה שתי נקודות מ-18 אפשריות וירידה למקום השביעי, שהוא מחוץ למקומות שמובילים לפלייאוף העליון.

להבדיל מהמשחק האחרון מול נתניה, הפעם מהסגל יחסר רק אלון תורג'מן, שיחזור לאימונים רק בשבוע הבא. פועל יוצא מכך הוא שכל החסרים מהמשחק האחרון יחזרו, וחלקם יפתחו בהרכב. השוער אוהד לויטה יפתח בשער והבלם ניסו קפילוטו יחזור למרכז ההגנה על חשבונו של בן והבה. גם צמד הקשרים, לירן סרדל וסאקו טורה, יחזרו לסגל.

שחקני הפועל חיפה מאוכזבים (חגי מיכאלי)שחקני הפועל חיפה מאוכזבים (חגי מיכאלי)

אלישע לוי מנסה למצוא פתרונות להתקפה שלו, שממעטת לכבוש מאז פציעתו של תורג'מן, שעדיין נמצא בראש מלכות השערים יחד עם עומר אצילי. בהפועל חיפה מקווים להתעוררות מחודשת של אלן אוז'בולט בכל מה שנוגע לכיבוש שערים ומצפים מסער פדידה לפגוש סוף סוף את הרשת אחרי שלא עשה זאת עד כה מתחילת העונה למרות שזוכה ללא מעט קרדיט: "זה משחק של צומת דרכים עבורנו. כלם מבינים את חשיבות המשחק הזה. אסור לנו לאבד נקודות, אחרת המצב רק ילך ויחמיר ונסתבך בתחתית", אמרו במועדון.

הרכב הפועל חיפה: אוהד לויטה, דור מלול, איזיצ'ווקו אנתוני, ניסו קפילוטו, נועם כהן, גיא משפתי, קווין טאפוקו, סער פדידה, חנן ממן, נס זמיר ואלן אוז'בולט.

אשדוד בסגל חסר, סבטקוביץ’ שוב ייעדר

במ.ס. אשדוד חוששים מאוד מתסריט דומה כפי שהיה בסיבוב הראשון, אז הסתבכה הקבוצה בתחתית הטבלה אחרי רצף הפסדים מייאש במיוחד. החבורה של רן בן שמעון עלולה למצוא את עצמה בסיטואציה דומה, אם לא תשיג ניצחון בקרוב שיקדם אותה גם בטבלה וגם מבחינת מוטיבציה. 

הסגל של רן בן שמעון ממשיך להיות חסר. הבלם הסרבי ננאד סבטקוביץ’ עדיין פצוע ולא ייכלל בסגל, כאשר הוא ממתין לבדיקת MRI. מוגיס זקריה וטום בן זקן שנפצע בקרסול ימשיכו להיעדר, כשאור אינברום ופיראס אבו עאקל מורחקים. 

זוהר זסנו וננאד סבטקוביץ' (שחר גרוס)זוהר זסנו וננאד סבטקוביץ' (שחר גרוס)

גיל כהן שחוזר פציעה ישוב למרכז ההגנה לצד טימוטי אוואני והקשר נאור סבג שישוב לעמדת הבלם. בן שמעון תרגל את מונטרי קמהאני בצד שמאל של קו החמש, מה שאומר שקני סייף יוסת לעמדה התקפי יותר, מתוך מטרה שיוכל לאיים על השער בצורה משמעותית יותר.   

הרכב אשדוד: יואב ג'ראפי, זוהר זסנו, טימוטי אוואני, נאור סבג, גיל כהן, מונטרי קמהאני, עטא ג'אבר, מוחמד כנעאן, שליו הרוש, מתאוסיניו וקני סייף.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה