אחרי תוצאת התיקו המאכזבת מול הפועל חדרה בשבת האחרונה, מ.ס אשדוד תארח הערב (שלישי, 19:00) את הפועל חיפה במסגרת המחזור ה-12 באצטדיון הי״א. שלומי אזולאי סובל ממתיחה בשריר האחורי וננאד סבטקוביץ’ מפציעה באזור הברך והשניים בספק להתמודדות. 

הקבוצה של רן בן שמעון רוצה להיצמד לפסגה ולחזור למסלול הניצחונות. נכון לכתיבת שורות אלו, אשדוד במקום השני עם 19 נקודות כשבמאזנה שישה ניצחונות, ארבעה הפסדים ותוצאת תיקו אחת שהובילה להרבה אכזבה בחדר ההלבשה. בן שמעון ביקש משחקניו להרים את הראש ולהיות גאים על הדרך ויותר מהכל דרש מהם להמשיך ביכולת שהציגו במשחק האחרון על מנת לצבור ניצחונות שיובילו למטרת העל של הקבוצה – הפלייאוף העליון. 

רועי גורדנה עם שחקני מ.ס. אשדוד (נעם מורנו)רועי גורדנה עם שחקני מ.ס. אשדוד (נעם מורנו)

רב״ש אפשר לשחקניו לערוך שחרור וטיפולים ועל כן לא תרגל הרכב מאז המשחק האחרון בזמן שבמועדון מאמינים כי המאמן ייתן קרדיט לרוב ההרכב שפתח, זאת למעט השינויים הכפויים שייאלץ לעשות בצל סימן השאלה סביב כשירותם של הקשר והבלם. השניים יערכו מבחן כשירות לפני המשחק ובמידה כי לא יוכלו לקחת חלק, יעקב בריהון יפתח בכנף בעוד מוחמד כנעאן יוסת לאמצע ואילו עמרי בן הרוש או גיל כהן יפתחו במרכז ההגנה לצד טימותי אוואני. 

הרכב משוער: יואב גראפי, טום בן זקן, טימותי אוואני, ננאד סבטקוביץ’ (עמרי בן הרוש), מונטרי קמהאני, רועי גורדנה, שלו הרוש, שלומי אזולאי (יעקב בריהון), מוחמד כנעאן, דין דוד, שגיב יחזקאל.