פרויקט נבחרי העונה של ONE יחד עם ארגון שחקני ושחקניות הכדורגל ממשיך. גם העונה אנחנו נבחר את מצטייני העונה של ליגת העל בכדורגל, ליגה לאומית וליגת העל לנשים. כעת, אתם ממשיכים להצביע לשחקן העונה בליגת העל, כאשר המאבק עדיין צמוד מאוד ומסתמן קרב משולש ומותח במיוחד.

ארגון מאמני הכדורגל גם שותף לבחירה. הגולשים יהוו 30% מהבחירה, עוד 30% יהיו של שחקני ליגת העל, עוד 10% מאמני ליגת העל ו-30% נוספים מהבחירה יהיו מוועדה מיוחדת של ONE בשיתוף ארגון השחקנים ושני קפטנים מליגת העל.

דור פרץ

נגמרו כל הסופרלטיבים כדי לתאר את העונה האדירה של קשר מכבי ת”א, עמוד התווך של הקבוצה והיחיד שבין כל הפציעות וההיעדרויות, תמיד נמצא שם פעם אחר פעם ומגיע במאני טיים. פרץ שדרג את עצמו העונה בכל האספקטים ובעיקר התקפית, עם שישה שערים ושלושה בישולים בליגה, כשפטריק ואן לוון פשוט לא יכול לוותר עליו. 

דור פרץ חוגג (חגי מיכאלי)דור פרץ חוגג (חגי מיכאלי)

דולב חזיזה

כשמכבי חיפה הסתבכה לא פעם העונה, ברור היה לכולם לאן הכדור צריך ללכת – לרגליו של דולב חזיזה. עם שמונה שערים ושישה בישולים וכשהוא מוביל במסירות מפתח, חזיזה הוא הכלי המרכזי של ברק בכר כדי לפרוץ הגנות שמגיעות כדי להסתדר ולשבש את המשחק של הירוקים. כמו פרץ, גם הוא עבר שינוי גדול העונה גם בפן המנהיגותי. 

דולב חזיזה (עמרי שטיין)דולב חזיזה (עמרי שטיין)

נטע לביא

אחד מהבולטים והדומיננטיים בעונה הנהדרת של מכבי חיפה. הקשר האחורי ביסס את מעמדו כבעל הבית של ברק בכר במרכז השדה, כשבמהלך העונה גם החל לקבל עוד ועוד דקות בנבחרת ישראל. הקפטן החיפאי הפך למנהיג וההשפעה שלו על הקבוצה מכרעת, בייחוד במשחקים הגדולים.

נטע לביא בטירוף (עמרי שטיין)נטע לביא בטירוף (עמרי שטיין)

רועי גורדנה

כשמסתכלים על העונה המדהימה של אשדוד, אי אפשר להתעלם מהשחקן אולי הכי מרשים שלה. אחרי שנים שבהן נראה היה כמו שחקן שלא יממש את הפוטנציאל, הקשר חזר העונה בענק והציג יכולת מרשימה, כשהוא מוביל את הליגה בדריבלים מוצלחים, כובש ארבעה שערים, מבשל עוד אחד ומעבר לכל התרומה הסטטיסטית, פשוט מוביל את המשחק של הקבוצה השלישית בטיבה בישראל. עונה גדולה שלו. 

רועי גורדנה כובש (אורן בן חקון)רועי גורדנה כובש (אורן בן חקון)

ליאל עבדה

על פניו, אפשר היה להכניס את עבדה לקטגוריית תגלית העונה, אך עם מספרים כאלה בעונת בכורה בליגת העל בגיל 19 (!) לאקזיט הבא של גיא לוזון מגיע הרבה יותר. עבדה כבש 11 שערים, לא מעט מהן בדקות הסיום, נגד הגדולות, תמיד הוא מופיע. בקצב הזה, סיכוי גבוה שלא יישאר פה בעונה הבאה. 

ליאל עבדה (רדאד ג'בארה)ליאל עבדה (רדאד ג'בארה)

רוצים לזכות בטלוויזיה חכמה, חולצות, כדורי-רגל וצעיפים חתומים של הקבוצה שלכם? כנסו לעמוד האינסטגרם של ארגון השחקנים וכתבו במי בחרתם ואולי תזכו בפרס מיוחד.