אכזבה גדולה נרשמה במ.ס אשדוד לאחר ההפסד אמש (שבת) 1:0 להפועל חיפה. בקבוצה קיוו ליצור רצף חיובי לראשונה העונה, אך שוב לא צלחו במטרה מול הקבוצה שעד אותו ערב רשמה לחובתה שלושה הפסדים רצופים. ״אנחנו אלופים בלהוציא קבוצות ממשברים. זה מתסכל נורא, היינו טובים יותר אבל שוב חזרנו בלי כלום״, כך אמרו במועדון. בצוות המקצועי דווקא היו מעודדים על אף ההפסד וראו לא מעט דברים חיוביים בפעולות שביצעו השחקנים שבכך ראו המשך ישיר לניצחון על הפועל רעננה במחזור הקודם.

בנוסף לכך, במועדון הביעו אכזבה ממספר שחקנים שלא הגיעו למשחק בסמי עופר כמצופה מהם, כמו מוחמד כנעאן שהיה ממצטייני המשחק מול רעננה. ״עושים על ילד בן 19 כתבות אחרי משחק אחד, מחמיאים לו בלי סוף ואז מצפים שזה לא ימלא אותו. הוא מוכשר אבל חייב לשמור על רגליים יציבות על הקרקע״, כך אמרו בקבוצה על השחקן הצעיר.

סילבס: אני מותש, השבוע כולנו התגייסנו

כמו כן, גם משחקנים כמו שובל גוזלן, דין דוד ושלומי אזולאי לא חסכו ביקורת והעידו בקבוצה כי מצפים מהם להביא יותר מעצמם למען הצלחת הקבוצה, בייחוד לאחר הכעס שעוררו שתי דחיקות הכדור של גוזלן ודוד שהובילו לפסילת שניים מהשערים של הקבוצה בטענת נבדל. באשר לאזולאי, באשדוד הביעו חשש לאור הירידה ביכולת שלו במשחקים האחרונים אך עם זאת אמרו: ״הוא שחקן עם ותק ואחד מהעוגנים שלנו העונה, קורה שיש תקופות פחות טובות והוא יצא מזה״.

בתוך כך, מחר תערוך הקבוצה משחק אימון מול ירמיהו חולון מליגה א׳, בה יבחנו את כשירותו של הקפטן טום בן זקן שמתאושש מהניתוח שעבר לשחזור הרצועה הצולבת. בן זקן נפצע לפני שנה בדיוק במסגרת משחק גביע ומאז נעדר מהמגרשים וערך שיקום ממושך בלונדון. במידה ויימצא כשיר ולא יחוש כאבים לאחר משחק האימון, צפוי הקפטן להיכלל בסגל למשחק הבית מול עירוני קרית שמונה במחזור הקרוב.

שלומי אזולאי. "יש תקופות פחות טובות, אבל הוא ייצא מזה" (עמית מצפה)שלומי אזולאי. "יש תקופות פחות טובות, אבל הוא ייצא מזה" (עמית מצפה)

כמו כן, השבוע צפויים בקבוצה להתקבל החלטות לגבי חלון ההעברות הקרוב, כשכבר בימים הקרובים צפויים רוי שפר, אוהד רבינוביץ וגל אביב לקבל הודעה שאינם בתוכניות של הקבוצה. באשר לשחקנה של הכח עמידר רמת גן, אדג׳י הייפורד שהעברתו כבר נסגרה, גוברים הקולות לצרפו בחלון ההעברות הנוכחי, למרות שבמועדון עדיין חלוקים האם לאפשר לו לסיים את העונה בקבוצתו הנוכחית או לצרפו בשלב זה. במועדון מקווים כי אחרי שלא הגיע בשבוע שעבר כמתוכנן, ריצ’ארד דנסו ינחת השבוע להתרשמו בקבוצה מהדרום.

בנוגע למאמן הקבוצה רוני אוואט, הוא עדיין מתאושש מההליך הרפואי שעבר, והוא צפוי לחזור בהדרגה לפעילות. במידה וירגיש טוב ביום רביעי אוואט צפוי להגיע לביקור באימון הקבוצה. עם זאת, ייקח זמן עד שהוא יחזור לפעילות מלאה, ועל כן מחזור הקרוב אלי לוי ימשיך לעמוד על הקווים.

רוני אוואט (מרטין גוטדאמק)רוני אוואט (מרטין גוטדאמק)