לאחר ההפסד הכואב בגמר גביע המדינה למכבי ת"א, הפועל ת"א כבר החלה לעבוד באופן רשמי על בניית הסגל של העונה הבאה, כאשר ל-ONE נודע כי אתמול התקיימה פגישה בין ראשי המועדון לבין אדי גוטליב, ובה התגלו פערים די גדולים במו"מ הכספי. 

גוטליב, שסיים חוזה בהפועל ת"א ורשאי לנהל מו"מ עם כל קבוצה שתחפוץ בשירותיו, מחובר למועדון ורוצה להמשיך במתחם חודורוב לעונה שישית בקדנציה השנייה שלו אחרי המעבר לאורנבורג הרוסית. אולם, כך נודע לאחר הפגישה בוולפסון, הפערים בין הצדדים לא קטנים בשלב זה. עם זאת, הדגישו בהפועל ת"א, הפגישה נערכה ברוח חיובית וישנו רצון הדדי להגיע לעמק השווה והאדומים אופטימיים לגבי האפשרות שגוטליב ימשיך. 

בתוך כך, רשימת המועמדים לחיזוק ההגנה של ניר קלינגר הולכת ומתארכת. עם או בלי קשר להישארותו של גוטליב, כאשר רז שלמה צפוי לצאת להשאלה והמועדון במו"מ גם עם איאד אבו עביד, בהפועל סימנו את ניסו קפילוטו, בלם הפועל חיפה בחמש השנים האחרונות שסיים חוזה בכרמל. קפילוטו, שמוערך מאוד על ידי קלינגר זכר לימיהם המשותפים בחיפה, הוא השם החדש ברשימה, כשלפניו האדומים גיששו כבר לגבי מיקי סירושטיין, דניאל פלשר ועאיד חבשי.

האם שון וייסמן יישאר בויאדוליד?