מזה שלושה שבועות מדברים בבית״ר ירושלים על קיצוץ לקראת העונה הקרובה, ולא מעט ספקולציות עלו לגבי גובה הקיצוץ שיידרש מהשחקנים. עכשיו הדיבורים הפכו למעשים כשהשחקנים קיבלו באופן רשמי דרישה לקצץ 25% מהשכר שלהם לעונה הקרובה.

בקרב השחקנים ישנה התנגדות חריפה והם לא מתכוונים להיענות לדרישה של הנהלת הקבוצה. ״המצב לא משהו, יש אווירה של חוסר ודאות. אוחנה נשאר לבד במערכה, הכל נופל עליו, כרגע ממה ששמעתי מהשחקנים, אין אחד אפילו שמוכן לקצץ במשכורת שלו״, אמר גורם במועדון הירושלמי.

בתוכנית העבודה של בית״ר מתוכנן תקציב שכר שחקנים שינוע בין 16-15 מיליון ש”ח בלבד, לכן הדרישה לקיצוצים בשכר השחקנים (קיצוץ שיעזור מבחינה כספית להביא שחקנים חדשים). התקציב של המועדון ינוע בין 40-35 מיליון ש״ח, כשחלק לא מבוטל מהתקציב בנוי על התחייבויות מהעונה החולפת. כך לדוגמא, עדיין יש תשלומים שצריך לשלם על מתאוסיניו וירדן שועה, בוררות עם דן איינבינדר שיצטרכו לשלם ותביעה שעומדת נגד הקבוצה מצד אנטואן קונטה.

אלי אוחנה באימון בית"ר "נשאר לבד במערכה" (האתר הרשמי של בית"ר י-ם)אלי אוחנה באימון בית"ר "נשאר לבד במערכה" (האתר הרשמי של בית"ר י-ם)

לצד כל זה, השחקנים עדיין לא קיבלו הודעה על מועד חזרה לאימונים. הגעתו של מאמן הקבוצה ארווין קומאן תידחה במספר ימים והוא לא ינחת ביום ראשון הקרוב, בינתיים הוא כבר נמצא בקשר עם אוחנה כדי לדון באפשרויות המקצועיות לקראת העונה הקרובה, כשרק שמו של דור אלו עלה ברצינות כמועמד לקבוצה.

אורי מגבו, אחד השחקנים הבולטים ביותר בבית״ר בעונה החולפת שאף ענד את סרט הקפטן, עדיין לא קיבל הצעה לעונה נוספת. בבית״ר מורחים את הזמן ועשויים לאבד אותו לקבוצה אחרת כפי שקרה עם עידן ורד, שכידוע לא ממשיך בקבוצה. אלירן עטר גם כן לא קיבל פנייה מצד בית״ר. לגבי אורן ביטון, השחקן יתבקש למצוא קבוצה אחרת למרות שהוא מחזיק בחוזה לעונה הקרובה.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל