בהפועל חיפה לא היו יכולים שלא היו להיות מרוצים אתמול (שלישי) לאור הניצחון הראשון השנה בגביע הטוטו בחוץ מול בני סכנין. נראה שהמגרש בדוחא מאיר פניו למי שאימן בעבר בהצלחה את סכנין ומאמן היום את האדומים חיפה –  אלישע לוי.

בעונה הקודמת לוי ניצח פעמיים בליגה בדוחא, כאשר אימן לסירוגין את בני יהודה ת"א והפועל כפ"ס. אתמול לוי יכול היה להיות מרוצה בעיקר מהעובדה שבמשך 60 דקות הקבוצה שלו הייתה טובה הרבה יותר מסכנין, כבשה שלושה שערים ועלתה למקום הראשון בבית.

אלישע לוי (שחר גרוס)אלישע לוי (שחר גרוס)

אחד הדברים שצדו את העין הייתה שילובם של מספר גדול של שחקנים בית, ותיקים וצעירים כאחד. מבין הוותיקים ניתן היה למצוא את חנן ממן, גל אראל, לירן סרדל וסער פדידה, שהיה מצוין. מבין הצעירים צד את העין החלוץ איתי בוגנים, שעשה עבודה נהדרת ואף כבש את אחד השערים. נועם כהן שתופקד כמגן ימני על חשבונו של דור מלול הוותיק היה טוב וצפוי לעשות לאלישע לוי לא מעט כאבי ראש חיוביים בעמדה הזאת.

הקשר גל אראל, שמשחק בעמדתו הטבעית כקשר אחורי, התייחס בסיום למשחק: “עשינו ניצחון במגרש חוץ קשה. מגיע כל הכבוד לשחקנים וכיף לראשות שיש שחקנים צעירים שמשתלבים בתוך המערכת ומוכיחים שהם שחקנים טובים. הפנים כבר למחזור הבא והמטרה שלנו לעלות מהבית לחצי הגמר ולבוא מוכנים לליגה". גם הבעלים יואב כץ נשמע מרוצה ואמר : “אנחנו הולכים בכל הכוח על גביע הטוטו".

מוכן לעונה? פדרי מברצלונה שובר שיאים