אחרי ההפסד היום (שבת) 2:0 להפועל תל אביב בסמי עופר וסדרת המשחקים הלא טובה של הפועל חיפה, שכללה ניצחון אחד בלבד בתשעת משחקיה האחרונים בליגה, מעמדו של המאמן, אלישע לוי, התערער. הבעלים יואב כץ יכריע את סוגיית עתידו של המאמן ויחליט האם להיפרד ממנו.

אלישע לוי, שאת האכזבה על פניו היה קשה לפספס, אמר לאחר המשחק: “זה לא הספיק מפני שאנחנו לא עושים את הפעולה החכמה בחלק האחרון של המגרש. הם עשו שתי התקפות וידעו לנצל אותן ואנחנו לא בנינו הזדמנויות למרות השליטה. לא צריך להפסיד משחק כזה. הגול השני שבר אותנו, היה לנו קשה לחזור מזה כי לא נשארו הרבה דקות. בסך הכול צריך לשים את הכדור ברשת. זו תקופה שאנחנו פחות לוקחים נקודות וזה דרדר אותנו. אנחנו עדיין יכולים להשיג את היעדים שלנו. כל קבוצה עוברת תקופות כאלו. אנחנו לא בטוחים בעצמנו, היינו צריכים לעשות יותר”. 

קווין טאפוקו מאוכזב (עמרי שטיין)קווין טאפוקו מאוכזב (עמרי שטיין)

אלון תורג’מן הוסיף: “לא ציפיתי שניראה ככה אבל זה הכדורגל ואין הרבה מה להגיד אחרי תצוגה כזו, רק להתנצל. אין הרבה זמן לחשוב כי יש גביע בשלישי וצריך לעבור את המשחק הזה בכל דרך. כבר תקופה שאנחנו לא משחקים את הכדורגל מתחילת השנה. שחקנים בלי ביטחון ודברים לא הולכים, הכי חשוב זה לחזור להיות כמו בתחילת העונה. זה מתחיל במשחק קשה ביום שלישי וככה נצבור ביטחון ואולי משהו ייפתח. בגביע אין חוקים אנחנו לא שמחים שקיבלנו קבוצה מהלאומית, צריך פשוט לעבור שלב”.

אלון תורג'מן (עמרי שטיין)אלון תורג'מן (עמרי שטיין)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה