הפועל חדרה ומנחם קורצקי ממשיכים לדהור למעלה. במשחק שסגר את העונה הסדירה לפני החלוקה לפלייאוף, החדרתים הרשימו הערב (שני) עם 1:3 על הפועל חיפה ועשו צעד גדול ומשמעותי לעבר הישארות בליגת העל, כשרחוקים כבר 9 נקודות מהקו האדום ואף חלפו בטבלה על פני האדומים מהכרמל.

קורצקי אמר לאחר הניצחון: “היה הרבה מתח לאחרונה, היום השחקנים נתנו הצגה במגרש. אני יודע שהפוטנציאל כאן הוא עצום, מגיע להם – עובדים קשה ומחויבים. צריכים להתנהל כמו עד עכשיו – כל משחק הוא כמו משחק אחרון, הצלחנו לעשות את התוצאות שרצינו. עדיין לא הבטחנו הישארות, נמשיך ביכולת הטובה זו הדרך. חוזה לעונה הבאה? לא מסתכל על זה, זה מוקדם עוד. רוצים לסיים טוב את העונה ועל העתיד כבר נדבר. מקווה שיצליחו גם ליהנות מכדורגל טיפה יותר”.

בתוך כך, שחקני חדרה כנראה כבר הבינו שעם רגל וחצי בליגת העל בעונה הבאה, ופצחו בחגיגות אדירות בחדר ההלבשה בסיום. צפו

החגיגות בחדר ההלבשה של הפועל חדרה
גוסטבו מרמנטיני חוגג עם מרשל אודה (נעם מורנו)גוסטבו מרמנטיני חוגג עם מרשל אודה (נעם מורנו)

מקסים פלקושצ’נקו הוסיף אחרי מאמנו: “קיבלנו אוויר עם הניצחון הזה והפער מהתחתית. עבדנו קשה ואני מבסוט על הניצחון. גדלתי בהפועל חיפה, מכבד מאוד את המועדון ולכן לא חגגתי. רואים שהקבוצה משחקת מצוין, כבשנו שלושה שערים, משהו שלא עשינו הרבה זמן. רואים את המשפחתיות ומקווה שנסיים בטעם מתוק את העונה”.

חיים סילבס הוסיף: “באנו מפונקים, לא הבנו איזה סוג משחק הולך להיות. ספגנו מוקדם וזה עשה את העבודה עבור חדרה, משחק רע שלנו. לא חדים לא מקדימה ולא מאחורה. בוודאי שצריכים להיות מודאגים, כשהתוצאות לא טובות כולם צריכים לדאוג. נקווה לעשות סוויץ’ מהר, אחרת זה ילך ויהיה פחות טוב. האחריות שלי לפני כולם, המשחקים האלה בהמשך העונה צריכים להיות טובים בשביל הפועל שחיפה, שתגמור את השנה כמו שצריך. הסיטואציה כרגע הכי לא נוחה שיש, חייבים להעביר את המכשול הזה ולהתחיל מחדש”.

חיים סילבס (נעם מורנו)חיים סילבס (נעם מורנו)

עדן בן בסט, שכבש את השער המצמק, סיפר: “מבחינה אישית אני שמח שהשער אושר, אין הרגשה נפלאה מזו בצד האישי. בצד הקבוצתי לא היינו אגרסיביים, קצת חוסר סדר. עצוב, אבל אנחנו עם הפנים קדימה. יש משחקים קשים לפנינו, כל קבוצה רוצה לספוג. אני אוהב את החברים לקבוצה ויודע שנעשה חיים קשים לכל קבוצה שתעמוד מולנו, היום לא היינו במשחק”.