הפועל חיפה תנסה להמשיך הערב (ראשון) במומנטום החיובי מניצחון הליגה האחרון באשדוד ולהשאיר בסמי עופר את שלוש הנקודות כשתארח ב-19:30 את עירוני קריית שמונה. החיפאים, שפתחו היטב את העונה, ינסו לנצל את העובדה שהיריבה נמצאת בתקופה קשה לאחר שפתחה את העונה עם נקודה משני משחקים, ולאגור שלוש נקודות חשובות.

סאקו טורה. מחכה לאקסית (עמרי שטיין)סאקו טורה. מחכה לאקסית (עמרי שטיין)

מאמן הקבוצה אלישע לוי אמר לקראת המשחק: “נצטרך לבוא בגישה הנכונה. להבדיל ממשחק הבית הראשון מול נתניה בו סיימנו בתיקו, נשאף להמשיך את היכולת הטובה מול אשדוד ולרשום עוד ניצחון אחד מול קבוצה מצוינת. סבלנו השנה מחוסר מזל לגבי הפציעות, אבל יש מחליפים מספיק טובים כדי לעשות את העבודה".

הפועל חיפה: אוהד לויטה, נועם כהן, ניסו קפילוטו, בן והבה, דודי טוויטו, סאקו טורה, לירן סרדל, סער פדידה, חנן ממן, אלן אוז'בלט ואלון תורג'מן.

“הפועל חיפה תגרום לנו לעבוד קשה בשביל נקודות, מוכנים לאתגר”

בעירוני קריית שמונה מקווים לשים מאחוריהם את שני המחזורים הראשונים בהם השיגה הקבוצה נקודה בודדת ולצאת לדרך חדשה מול הפועל חיפה. מאמן הקבוצה עמיר נוסבאום יצטרך להסתדר ללא מורגן פרייר, שייעדר בשל האדום שספג במחזור הקודם מול הפועל תל אביב ושזיכה אותו בביקורת קשה במועדון. גם סמואל בראון עדיין לא עומד לרשות המאמן.

מורגן פרייר עם הכדור (עמרי שטיין)מורגן פרייר עם הכדור (עמרי שטיין)

לקראת המשחק אמר נוסבאום: ״אנחנו יוצאים למשחק חוץ קשה נגד קבוצה עם המון איכויות. הפועל חיפה תגרום לנו לעבוד קשה בשביל להוציא נקודות אבל אנחנו מוכנים לאתגר הזה. יש לנו את המטרות שלנו ולכן נכבד את היריבה אבל נרצה לחזור עם שלוש הנקודות״.

שחקן בקרייה אמר: ״אמנם רצינו לפתוח את העונה בצורה טובה יותר אבל לפעמים הדברים מתפקששים, אם פרייר לא היה מורחק היינו מנצחים את הפועל, כעת צריך לשים הכל בצד ולהתחיל מחדש כבר מול הפועל חיפה״.

ק”ש: דזיוגאס ברטקוס, עלא ג’עפר, עיאד חבשי, סטפן אקה, זיו מורגן, נדב נידם, אוביידו ביק, רועי קהת, גיא מזרחי, איתמר שבירו וסטפן מילושביץ’.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל