אחרי שלל האפשרויות לניחושים במשחקים האולימפיים בטוקיו, ליגת העל חזרה אלינו וגם הימורי הטופ המסקרנים בווינר. הפעם במוקד – האופציה לניחוש על זהות האלופה, כולל פלוס נקודות על מנת להשוות פחות או יותר את היחסים, וגם ההימור המסקרן מי יסיים כמלך השערים בעונת 2021/22.

לגבי זהות האלופה, הפעם מכבי חיפה פייבוריטית על פי מומחי הווינר כבר מפתיחת העונה עם יחס של 1.45, מכבי תל אביב אחריה עם 2.7 והפועל באר שבע שלישית עם 2.8. אליפות מפתיעה ביותר של הפועל תל אביב תהיה שווה ליחס אסטרונומי של 30, כמו גם זכייה של בית”ר עם יחס גבוה ביותר של פי 50.

לשליחת טופס ב’ווינר’, לחצו כאן.

לגבי יתרון הנקודות, זה נהיה מעניין – אז חיפה פייבוריטית ללא פלוס ביחס 10, כאשר מכבי ת”א עם פלוס 5 נקודות (יחס 11) וב”ש זוכה לפלוס 7 נקודות וביחס 10. נוף הגליל מקבלת את הפלוס הגבוה ביותר – 35 ויחס של פי עשרה ואיך יודעים איזה הימור יהיה כנכון בסוף העונה? צריך לקחת את טבלת ליגת העל, להוסיף את פלוס הנקודות ולראות איזו קבוצה הגיעה למספר הגבוהה ביותר.

באשר למלך השערים, ניקיטה רוקאביצה מקבל יחס 4 עבור שמירה על התואר שלו, אחריו עומר אצילי עם יחס 5 ואז הרכש של מכבי ת”א, סטיפה פריצה, עם פי 6. דין דוד מקבל יחס של 8, שרי עם 10 וברנדלי קוואס, עוד רכש גדול של מחזיקת הגביע בצהוב, עם יחס 12. יוג’ין אנסה מלך שערים שווה יחס 15, גם בן שהר. לוסיו עם פי 20, כמו גם איתי שכטר, שכבר פתח היטב את העונה הנוכחית.