מצא בית חדש מעבר לים: תומר אלטמן, ששיחק בשתי העונות הקודמות בהפועל חיפה ומתחילת העונה הנוכחית היה לשחקן חופשי, חתם היום (שלישי) באופן רשמי ברודה מהליגה השנייה בהולנד בחוזה עד לתום עונת 2021/2022. השחקן חתם באמצעות גלעד קצב ועידן כסיף.

אלטמן החל את דרכו במחלקות הילדים של הפועל פתח תקווה ובהמשך הצטרף לאקדמיה של מכבי תל אביב. בקבוצת הנוער של הצהובים הוא כיכב ושימש כמנהיג באחת הקבוצות המוכשרות בשנים האחרונות. הוא הושאל תחילה לבית”ר ת”א/בת ים בתקווה שיעשה את הדרך כמו רוב כישרונות המחלקה בדרך לקבוצה הבוגרת. אלטמן לא מצא את מקומו במכבי תל אביב ובשנתיים האחרונות שיחק בהפועל חיפה ונחשב לברומטר במרכז המגרש.

גלעד קצב (שחר גרוס)גלעד קצב (שחר גרוס)

רודה, המשחקת בליגה השנייה בהולנד, ממוקמת שביעית לאחר עשרים מחזורים, כשבמאזנה 31 נקודות. המועדון הוקם בתחילת שנות השישים כתוצאה של איחוד הקבוצות רודה ספורט וראפיד. במשך 41 שנים רצופות הקבוצה ההולנדית שיחקה בליגה הבכירה עד שירדה לראשונה בעונת 2013/14. היא שבה כעבור עונה אחת אך בעונת 2017/18 ירדה שוב ומאז משחקת בליגת המשנה.

לנו כישראלים מוכרת רודה בעיקר בעקבות משחקיה מול הפועל באר שבע בעונת 1997/98, כאשר ההולנדים ניצחו 0:10 ו-1:4 בצמד המשחקים. בעונת 2001/02 במסגרת גביע אופ”א שיחקה רודה מול מכבי תל אביב, הפסידה לצהובים 1:2 במשחק הראשון וניצחה 1:4 במשחק השני.

תומר אלטמן (מערכת ONE)תומר אלטמן (מערכת ONE)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה