אחרי התבוסה הקשה בדרבי 5:1, בהפועל חיפה מנסים לאסוף את השברים לקראת משחק הליגה מחר (שני) בסמי עופר מול המוליכה הפועל באר שבע, זאת בידיעה ששום תוצאה פרט לניצחון לא תוכל להמתיק במעט עבור האוהדים את הגלולה המרה מהדרבי האחרון.

האוהדים, שחלקם הקטן הגיע למחות אתמול באימון בקריית חיים נגד אלישע לוי וחלק מהשחקנים, מתכוונים לקבל את השחקנים שיעלו למגרש מחר בצורה צוננת במיוחד ונראה שלאוהדים יהיה מה להגיד ביציעים בעקבות הדרבי. 

שחקני הפועל חיפה מאוכזבים (רדאד ג'בארה)שחקני הפועל חיפה מאוכזבים (רדאד ג'בארה)

במישור המקצועי, אוהד לויטה בספק גדול ולא צפוי לפתוח. לויטה, לגביו יש חשש לבקע, לא נטל חלק באימון המסכם ובשעות אחר הצהריים יעבור בדיקה נוספת לאחריה הצוות הרפואי יקבל החלטה מה היא חומרת הפציעה והאם לויטה יכול בכלל לשחק או שיאלץ להיות מושבת. בכל מקרה, מי שנכנס לכוננות ועשוי לפתוח לראשונה בשער הוא טל בומשטיין, ששיחק בארבע השנים האחרונות בהפועל ר"ג.

גם ניסו קפילוטו, שחסר בגלל מחלה בדרבי, יחזור להרכב על חשבון בן והבה שספג אתמול ביקורת מהאוהדים בדיוק כמו סאקו טורה. האחרון אמור לפתוח בקישור לצידם של גל אראל, שחוזר להרכב אחרי תקופה ארוכה ולירן סרדל. סער פדידה, שהיה חולה, ערך אימון מלא  אבל יפתח על ספסל. מיקי סירושטיין חוזר לסגל.

ניסו קפילוטו, יחזור להרכב (שחר גרוס)ניסו קפילוטו, יחזור להרכב (שחר גרוס)

אלישע לוי אמר לקראת המשחק: “אלו ימים לא טובים. ההפסד בדרבי היה מאד קשוח ולמועדון היה קשה להכיל אותו. אפשר להבין את האוהדים, אבל מצד שני אנחנו חייבים לעבור מצד שלילי לכיוון הטוב. חייבים להתגבר על המחסור של הפצועים. בתקופה כזאת קשה אנחנו נמדדים לעשות הכל כדי להיא את הקבוצה למצב אחר”.

אלישע לוי (רדאד ג'בארה)אלישע לוי (רדאד ג'בארה)

הרכב משוער: טל בומשטיין, דור מלול, איזיצ'ווקו אנתוני, ניסו קפילוטו, דודי טוויטו, גל אראל, סאקו טורה, לירן סרדל, חנן ממן, אלן אוז'בולט ואיתי בוגנים.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה