אחרי שעשה זאת לפני שלושה ימים בדיוק מול מ.ס אשדוד, עוד שער ניצחון דרמטי של ליאל עבדה, הכוכב הצעיר של מכבי פתח תקווה, נתן למכבי פתח תקווה הערב (שלישי) בסמי עופר עוד 1:2 יקר, כשהפעם המאוכזבת היא הפועל חיפה.

חיים סילבס אמר: “אחרי יתרון גדול מאוד במחצית הראשונה, בכל האלמנטים, גם ביצירת מצבים וגם מבחינת תוצאה, במחצית השנייה עלינו פחות טוב, היה משחק תקוע, ניסינו לעשות הכל כדי לרענן גם בחילופים שידחפו את הקבוצה קדימה. ידענו מה הנשק של מכבי פ”ת, היה לנו ברור אם הם יבקיעו איך זה יצטרך לקרות מבחינתם, מנענו את זה עד לאותן דקות כמעט לחלוטין, ופתח תקווה עושה ממעט מאוד את הנקודות שלה. אנחנו מקצת יותר עשינו פחות”.

אלון תורג’מן אמר בסיום: “חבל כי זה באמת חוסר ריכוז. אני חושב שזה איבוד נקודות טיפשי מצידנו, אבל זה הכדורגל. הרבה פעמים הייתי בצד השני ועכשיו אני בצד הזה. אין מה לעשות”.

חיים סילבס ואלון תורג'מן מסכמים את המשחק

על ההחלטה שלו לחזור דווקא להפועל חיפה, למרות שהיו לו הצעות אחרות: “יואב עם ההנהלה, עם האוהדים, כולם נתנו לי את התחושה שזה מה שאני צריך. עשיתי חושבים עם המשפחה שלי והקרובים שלי והגעתי למסקנה שזה המקום שאני רוצה לחזור אליו כי פה אני מרגיש הכי בנוח והכי בבית. אני שלם עם ההחלטה הזאת ואנחנו נעשה דברים יפים בהמשך”.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל