האם ליגה א' צפון כבר מכתירה את הפייבוריטית הברורה לעלות ליגה? אחד השחקנים המשמעותיים בליגה הלאומית ובליגה א' בשנים האחרונות, חוזר לקבוצת עירוני טבריה, מליגה א' צפון, בה שיחק בעונת 2012/13 ואף כבש 12 שערים בזמנו. היום (שלישי), ניר אברג'יל, שפתח את העונה עם הפועל רעננה מהליגה הלאומית, חתם בעיר הכינרת באמצעות סוכנו עידו קרן, על מנת לעזור לה להעפיל לליגה הלאומית בסוף השנה. ליגה א' לא זרה לאברג'יל, שעבר, בין היתר, בקריית אתא, איכסאל ואפילו טבריה – כשלזכותו 40 שערים בליגה הזו. אברג'יל התייחס להחתמתו במועדון כשאמר "אני שמח לחתום במועדון גדול כמו עירוני טבריה, מועדון שהוא כמו בית בשבילי, מועדון שהצלחתי בו בעבר ואני מאמין שגם העונה נעשה דברים יפים יחד".

מוקדם יותר היום, הבלם שני סלם חתם אף הוא במועדון. הבלם המצוין החל את העונה עם הפועל מגדל העמק, כשבעונה שעברה שיחק עם הפועל אום אל פאחם מהליגה הלאומית. "שמח להגיע לעירוני טבריה, בתקווה לעזור למועדון לעמוד במטרות שלו". ההחתמות מציבות את עירוני טבריה כקבוצה בעלת הסגל העמוק ביותר בליגה א' צפון. לכל עמדה יש תחליף ראוי.

מיקי ביתן ואריה קלמנזון (באדיבות יונתן גינזבורג) (מערכת ONE)מיקי ביתן ואריה קלמנזון (באדיבות יונתן גינזבורג) (מערכת ONE)

בתוך כך, עירוני טבריה פתחה את העונה כשאין לה מגרש ביתי ונאלצת לנדוד לבית שאן. גורם במועדון מספר ל-ONE כי "משנה מקום, משנה מזל. גם אם יחליטו שאנחנו יכולים לארח בטבריה, נצטרך לחשוב פעמיים מה עושים. התחלנו את העונה בבית שאן ואנחנו עם תוצאות טובות. לא רוצים שפתאום הכל ייהרס". בד בבד בעוד חמישה ימים, ב-17 באוקטובר, הנהלת המועדון, בראשה מיקי ביתן ואריה קלמנזון, צפויים להיפגש עם כל בעלי המקצוע הרלוונטיים בדבר האצטדיון העירוני החדש שהיה אמור להיפתח לפני מספר שנים, אך ‘נתקע’ בגלל עניינים בירוקרטיים. "נעלה ליגה ו? שוב נשחק בעפולה? אז למה אנחנו מזיעים כבר עכשיו? לא חבל שבעיר כמו טבריה, ששואפת להגיע ללאומית, לא יהיה אצטדיון משלה?".

שני סלם (באדיבות המדיה של עירוני טבריה) (מערכת ONE)שני סלם (באדיבות המדיה של עירוני טבריה) (מערכת ONE)

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל