המעבר הגדול של חלון ההעברות הושלם היום (חמישי), כאשר חנן ממן עבר מהפועל חיפה להפועל באר שבע, כפי שפורסם לראשונה ל-ONE. לאחר החתימה הרשמית, במסגרתה הקשר חתם אצל האלופה לארבע שנים וחצי, השחקן, אנשי ב”ש ויואב כץ הגיבו.

“אחרי כמה ימים של חוסר ודאות סוף סוף אפשר לדבר ולשפוך קצת אור”, פתח ממן את דבריו. “ראשית - אני שלם עם ההחלטה שלי ללכת עם תחושת הבטן ולחתום בהפועל “תדיראן” באר שבע ותאמינו או לא, הכסף לא שיחק תפקיד. התכנון המקורי היה לחתום לעונה הבאה ולסיים את השנה הנוכחית בהפועל חיפה בכל הכוח, להמשיך את הדרך הטובה והיפה שעשינו, אבל דבר הוביל לדבר והוחלט שאעבור כבר כעת.

הדרך הייחודית שבה הציגה ב"ש את חנן ממן

“ברצוני להגיד תודה מיוחדת וגדולה ליואב כץ ולניר קלינגר על התמיכה וההבנה, לקהל האדיר של הפועל חיפה שרובו תמך בהחלטה ודאג לסמס ולכתוב לי בימים האחרונים, אני מעריך מאוד ואזכור זאת תמיד ולמי שנפגע אבקש סליחתכם. היה לי הכבוד והעונג לשמש כקפטן הקבוצה ומקווה שהשנה תמשיך להאיר פנים כלפי המועדון גם בלעדיי. תודה תודה תודה. הפועל זה תמיד הבית! שמח ונרגש להצטרף למועדון הפועל “תדיראן” באר שבע, מחכה להיכנס לטרנר כאצטדיון ביתי עם כל האנרגיות שלו. תודה לאלונה ברקת, אסי רחמים וברק בכר על האמון בי, מקווה להחזיר וכמה שיותר מהר”.

יואב כץ: “מאחלים לחנן הצלחה בדרכו החדשה ומודים לו על תרומתו למועדון. המועדון וטובתו נמצאים מעל לכל שחקן זה או אחר. אנו פועלים במספר מישורים לחזק את הקבוצה עד תום מועד העברות”. אולם לאחר ההודעה הרשמית, כץ הוסיף: “עדיף 11 לוחמים לאותה מטרה מאשר אחד שלא נלחם לאותה מטרה”.

ניר קלינגר ויואב כץ (עמיחי הילמן)ניר קלינגר ויואב כץ (עמיחי הילמן)

אלונה ברקת: “אני שמחה שהמו''מ הבשיל ושחנן ממן מצטרף אלינו כבר עכשיו. אני רוצה להודות ליואב כץ ולניר קלינגר על שיתוף הפעולה ומאחלת לחנן הרבה הצלחה בבית החם של הפועל “תדיראן” ב'”ש”.

ברק בכר: “אני שמח שחנן מצטרף אלינו ובטוח שהוא יתרום לנו. אנחנו תמיד מחפשים שחקנים עם אנרגיה טובה ויכולות גבוהות ואני משוכנע שחנן הוא בדיוק מסוג השחקנים האלה, אותם אנחנו אוהבים”.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה